Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puha, buborékszerű csomó a...

Puha, buborékszerű csomó a kutyában?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy a kutyám oldalán, vagyis inkább már majdnem hogy az első lábánál egy puha, pici, buborékszerű csomó van. Vártam pár napot hátha lemegy de mintha kicsit talán nagyobb lenne. Szabad szemmel nem igazán észrevehető. Előtte volt kozmetikusnál ahol kábitva lett. Számíthat? A szurit nem oda kapta szerintem. Fiú, középkorú Spániel. Mi lehet ez?
2018. jún. 29. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Étvágya van, életkedve szintén (most is légyre vadászik :))

Tehát semmi különös et nem vettem észre.

2018. jún. 29. 14:24
 2/3 A kérdező kommentje:
A dudor asszem mozgatható és nem fáj neki.
2018. jún. 29. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy dokival a biztonság kedvéért így szerintem senki nem tud neked biztosat mondani méh egy doki se neten kersztül aztán lehet kapsz egy olyan választ hogy a szívbaj kerülget itt. A kutyámnak egyszer vérömleny volt a bordaján mer neki csúszott a füvöm a fának játék közbe, az is mozgatható volt de az inkább dudorra hasonlítot.
2018. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!