Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaharapás, kistestű tacskó...

Kutyaharapás, kistestű tacskó keverék kutyám megkapott/megharapott egy idős hölgyet. Ki járhat rosszabbul?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön (2018.06.28.) a kutyám valahogy, valamilyen oknál fogva kiásta magát a kapu alatt (hozzá tenném eddig sosem csinált még ilyet) és egy nyugdíjas hölgyet megkapott/megharapott. Ezt nem tudom pontosan, mert az esett reggel fél6 és 6 között volt, ekkor még aludtam és egyedül voltam otthon, így a szomszédunk szólt, hogy mi történt. A hölggyel akkor nem tudtam beszélni, mert először a kutyámért mentem, hogy ne csináljon még nagyobb problémát, miután bezártam a kutyát a kennelbe, addigra a hölgy már sehol nem volt. Amikor megnéztem, hogy hol történt a dolog akkor eléggé úgy tűnt, mintha a nő ingerelte volna a kutyát, de persze ezt nyilván nem értek, csak úgy tűnt a dolog. Délután érkezett meghozzánk nagon feldultan és szentül meggyőződve arról, hogy édesanyám engedte ki a kutyát... másnap elmentem a nővel a háziorvoshoz bemutattam a kutyakiskönyvét megkapta eddig az összes oltást, tehát veszettséggel nincsen probélma.


Lényeg a lényeg, hogy a nő azóta zaklat minket. Eddig 2szer dobott a postaládánkba leveleket, amiben eléggé erőteljesen rágalmaz bennünket és folyamatosan fenyegetőzik, hogy ő itt meg ott fog minket feljelteni és hasonlók. A mai alkalommal pedig édesanyámat is hát ha lehet mondani akkor megfenyegette és közölte vele, hogy felfogja keresni a munkahelyén is... stb.


A hölgyről pedig annyit kell tudni, hogy a hallottak alapján nem teljesen normális, mármint sárga lapos. De ránézésre is láttszik, hogy nem teljesen van nála rendben valami.


A segítséget előre is köszönöm!


2018. júl. 2. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Egy nagy lofasz kell mar neki hogy ne legyen ilyen hazsartos.
2018. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha legközelebb jön fenyegetőzni, mondjátok meg neki, az orvosi része el lett intézve. ha többet akar, mehet polgári perben kárigényt benyújtani. // nem fog elérni vele semmit, ha nem volt maradandó sérülése//

Innentől pedig álljon le, mert ti feljelenthetitek zaklatásért, mellékelve a két levelét.

2018. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
dobáljátok meg a házát
2018. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
micsoda összetartás. asztaaaaa.
2018. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 2. 22:14
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezzétek meg, hogy mikor volt kivizsgáláson és fenyegessétek meg, hogy bevitetitek a pszihiátriára.
2018. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
Bezártad egy kennelbe? Mondd, hogy nincs ott napi több órát!
2018. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dehogy, nincs ott, csak addig volt ott amíg a rést meg nem csináltam a kapu alatt :) az meg max 30-45 perc volt.
2018. júl. 2. 22:27
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Jajj hát itt senki nem hibás, csak a kerítés. Meg a banya. Minek jár arra. Ugye? Ki kell herélni, tanuljon.
2018. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Jajj hát a lényeg lemaradt. Aludt, de aztán kiment megnézni mi történt. És megállapítotra hogy a nő ingerelte a kutyát. Hát itt becart a röhögéstől.
2018. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!