Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaharapás, kistestű tacskó...

Kutyaharapás, kistestű tacskó keverék kutyám megkapott/megharapott egy idős hölgyet. Ki járhat rosszabbul?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön (2018.06.28.) a kutyám valahogy, valamilyen oknál fogva kiásta magát a kapu alatt (hozzá tenném eddig sosem csinált még ilyet) és egy nyugdíjas hölgyet megkapott/megharapott. Ezt nem tudom pontosan, mert az esett reggel fél6 és 6 között volt, ekkor még aludtam és egyedül voltam otthon, így a szomszédunk szólt, hogy mi történt. A hölggyel akkor nem tudtam beszélni, mert először a kutyámért mentem, hogy ne csináljon még nagyobb problémát, miután bezártam a kutyát a kennelbe, addigra a hölgy már sehol nem volt. Amikor megnéztem, hogy hol történt a dolog akkor eléggé úgy tűnt, mintha a nő ingerelte volna a kutyát, de persze ezt nyilván nem értek, csak úgy tűnt a dolog. Délután érkezett meghozzánk nagon feldultan és szentül meggyőződve arról, hogy édesanyám engedte ki a kutyát... másnap elmentem a nővel a háziorvoshoz bemutattam a kutyakiskönyvét megkapta eddig az összes oltást, tehát veszettséggel nincsen probélma.


Lényeg a lényeg, hogy a nő azóta zaklat minket. Eddig 2szer dobott a postaládánkba leveleket, amiben eléggé erőteljesen rágalmaz bennünket és folyamatosan fenyegetőzik, hogy ő itt meg ott fog minket feljelteni és hasonlók. A mai alkalommal pedig édesanyámat is hát ha lehet mondani akkor megfenyegette és közölte vele, hogy felfogja keresni a munkahelyén is... stb.


A hölgyről pedig annyit kell tudni, hogy a hallottak alapján nem teljesen normális, mármint sárga lapos. De ránézésre is láttszik, hogy nem teljesen van nála rendben valami.


A segítséget előre is köszönöm!


2018. júl. 2. 21:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az utolsónak; mivel a szomszéd felkeltett azzal, hogy csengetett, mert így szólt, hogy mi történt. De ha megtanulnál olvasni akkor értenéd, hogy "úgy tűnt mintha", mivel nem értek ehhez és nem is láttam, hogy mi történt ezért is írta így.
2018. júl. 2. 22:36
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Hogy tünhetett úgy, ha te nem láttad? Gondolom csak bele akarod látni, hogy a felelősséget háríthasd. Pedig minden a ti hibátok, talán újat mondok, de a kutya nem lehet kint szabadon! És plane nem haraphat meg senkit! És bizony jogosan lehetne feljelentès is. Inkább kérj ezer elnézést és tegyél meg mindent, amit a nő akar.
2018. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Én 25 rugót perkáltam, szomszéd nem volt képes a kerítését rendbehozni, s még a kertkaput is nyitva hagyta. Jött egy kistestű, az enyém meg kirohant játszani. Kb 15 éves leányzó meg belerúgott(mások mondták), erre megkapta a lábát. Ki volt a hibás? Én, rendőrt hívtak rám.
2018. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy nem tartom magam hibásnak! A karom nyomokból a ház előtt eléggé annak tűnt a dolog, DE nem győzőm hangsúlyozni, hogy úgy tűnt, nem azt állítom, hogy így is volt. Meg annyira azért ismerem a kutyámat, hogy ok nélkül nem kezd el harapdálni embereket. ;)
2018. júl. 2. 23:05
 15/16 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben is volt egy szemtanú félénk, egy biciklis úr. Akire a szomszédunk azt mondta, hogy őt is megtámadta a kutyánk, de az út azt mondta, hogy nem volt semmi ilyesmi. De magáról a dologról nem nagyon tudott mondani semmit sem :/
2018. júl. 2. 23:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha feljeent, akkor te.


KÖTELES vagy telken belül tartani a kutyádat, és ha kiszökik megkap valakit, akkor bizony rosszul jársz.


Szeretem a kutyákat, van is, de aLAP, hogy nem szökhet el.

2018. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!