Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya chip és oltás?

Kutya chip és oltás?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, aki kiskorában anno megkapta a kötelező oltásokat, de az elmúlt pár évben nem vittük el sétálni, csak a kertünkben volt, ezért sem chipje nincsen, sem pedig az évente kötelező oltás(oka)t nem kapta meg.


Ha most elvinném állatorvoshoz hogy kapjon chipet és oltást, kapnék büntetést, mert eddig nem tettem meg?



2018. júl. 3. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó a séta egy olyan dolog hogy sok idős embernél sincs sétáltatva bár kéne de az állatorvos más. Az egy olyan dolog hogy akár sétál a kutya akár nem kötelező.
2018. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az allatorvos nem büntethet meg, nem az ő hatásköre.
2018. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tud sétálni, nem az lenne a megoldás, hogy megtanítod?! Egy kutya se tud magától!
2018. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Enyém se tudott sétálni, csak én elvittem suliba, meg elolvastam egy rakat könyvet a témában...(pedig csak 10 éves voltam, mikor kaptam)



A doki pedig nem fog megbüntetni

2018. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem fog megbüntetni.

És nincs olyan kutya, amelyiket ne lehetne sétáltatni. Valószínűleg ti nem tudtátok megtanítani rendesen. Miért nem kértetek segítséget?

De még most sem késő, intézzétek el az orvosi dolgokat, aztán kezdjetek el sétálni járni. Keressetek kutyaiskolát, ott megtanítanak az alapokra!

2018. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!