Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik a kedvenc kutyafa...

Kinek melyik a kedvenc kutyafajtája és miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Mopsz!
2018. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Két kedvencem van. Egyszerűen nem tudok választani közülük.


1.Beagle.

Igazi egyéniségek és nagyon beszélgetős fajták. Étellel könnyen motiválható, tulajdonképpen bármit képes végrehajtani ha a kezedben tartasz néhány finomfalatot. Idegenekben könnyen megbízik, de jelez ha valaki a ház közelébe jön. Imád játszani, rohangálni és ásni. Mindenbe belehempereg, amit talál így többször kell fürdetni és póráz nélkül nem lehet sétáltatni, mert kisállatokra erőszeretettel vadászik. Nagyon aktív kutya, de szeret aludni a gazdi ölében, ágyában, szőnyegen... igazából bárhol elalszik, amit ő kényelmesnek talál. Nagyon falánk, mindent megeszik amit ő ehetőnek talál.


2.Francia bulldog

Igazi szobacirkáló. Hideget és meleget egyaránt nehezen viseli és bundája nehezen alkalmazkodik az időjáráshoz. Családi kutyus, imád a gazdi közelében lenni és utálja ha egyedül hagyják hosszabb időre. Nagyon játékos, de turcsi orra miatt nehezen kap levegőt, így a rohangálást csak mértékkel szabad engedni neki. Orvosi számlája hatalmas, de a szeretetét pénzben nem lehet felbecsülni. Kis mérete, hatalmas fülei és kis ráncai elragadó küllemet kölcsönöznek neki. Egészségére oda kell figyelni, mert egy kisebb bajból is orbitálisan nagy probléma alakulhat ki.

2018. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Corgi!

Főleg a pembroke, de a cardigan is...

Kár, hogy nem tudnám kielégíteni az igényeit :/

2018. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Dán dog! Mert hatalmas, de mégis olyan, mint egy kis kölyök. Sajnos elég rövid ideig élnek, így ha egyszer kutyám lesz nem tudom, bevállalnám-e, hogy pár év után el kell engedni :( de nekem ők abszolút szerelem. Gyönyörűek.
2018. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Nekem a Vizsla,mert szépek, kecsesek, aranyosak, a kölykök játékosak ugyanakkor felettébb tágtűrésűek a nyúzással, simogatással, dögönyözéssel, puszilgatással, ölelgetéssel szemben. Felnőtt korukra pedig végtelenül nyugodtak lesznek. Mindezeken kívül rendkívül intelligensek és hűségesek. Ha a gazdájuk veszélyben van igyekeznek megmenteni őt és, ha ez nem sikerül nagyon szomorúak és csalódottak lesznek.Önfeláldozó természetűek és, ha a gazdit hosszú idő után, legyen az csak 3 nap vagy akár 2 hét, végre újra látják akkor kitörő örömmel és lelkesedéssel fogadják valamint a maguk módján még reklamálnak is. Ezen felül rengkívül imádnivalóak is. Így már érthető, hogy a tudósok szerint miért nem egyszerű kutyák a vizslák. Nekem nem vizslám van, de a barátnőmnek 2 is van és mindkettőt imádom. Amúgy nekem howavartom van és ő is aranyos.
2018. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyik "tudós" foglalkozott azzal, hogy egyszerű kutyák-e a Vizslák? Csak kíváncsi vagyok.
2018. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sajtoslány ***** válasza:
Golden retriever, német juhász, husky
2020. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Francia Bulldog
2021. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!