Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzer első kutyának?

Óriás schnauzer első kutyának?

Figyelt kérdés

Minőségi kennelből vásárolnám, nem akarok ezen spórólni...

BARF szerint, vagy prémium száraztáppal etetném, kikérném erről diedetikus és állatorvos véleményét is.

Ha a BARF módszer győz, akkor valószínüleg a Fanni's BARF shop-ból szerezném be a húst, vagy valamilyen gazdától közvetlenül. Nem a Tescoban venném.

Házban élne, kinti-benti kutyaként.

Lépcsőzni nem kellene, de a lépcső mellett egy kb. 1.5 méteres rámpán tudna fel és lejutni a lakótérbe/ből, mert ilyen a ház...

A kert relative nagy.

Egyetem mellett naponta 3x tudnám sétáltatni, első kettő 30-45 perc lenne kb. a harmadik több mint egy órás, + reggelente futni tervezek vele.

Szeretnék olyan heti 3x bikejöringezni is, nem tudom mennyire alkamas erre a fajta.

De igazából a fajta múltjából ítélve nagyon.

Később talán versenyszerűen is kipróbálnánk ezt a dolgot, persze nem a minél jobb helyezésekért, tudom hogy a huskyk mellett nem sok az esély erre, hanem a szórakozásért, mozgásért.

Kutya suliba is vinném természetesen, illetve ha mutat rá hajlandóságot, akkor kipróbálnánk az ÖV-et is, de ismét csak nem a minél jobb eredmények miatt, nem versenyszerűen.


Mit gondoltok?

21/f


2018. júl. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha foglalkozol vele (tanítod is) ok. Makacs, nagy mozgásigėnyű de tanulėkony okos kutya. Az első saját kutyám óriás schnauzer volt! 16 ėvesen vettem. :) előtte volt kutyánk, bernáthegyi, szal kutyáztam volt tapasztalat... Törzskönyves szuka volt. Ennek már 20 ėve. Imádtam. Nagyszerű kutyák! Ha suliba is mentek merem qjanlani.
2018. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen tartási körülmények között, egy boldog és kiegyensúlyozott kutyád lesz. :) Feltéve ha szellemileg is fárasztod (tanulás, trükkök).
2018. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Családban van egy tk-s snaci. Sajnos már 6 évesen izületi problémái lettek, pedig direkt figyeltek rá, hogy ne terheljék túl, amíg növésben volt. Pár évet tudtak vele lightosan sportolni.

Nekünk airedale terrier lesz. Párom ragaszkodott a szakállas fajtához. :) Elsőre az orosz feketét nézte ki, de azzal is az a baj, mint a snacival ... meg azért az oft elég kemény kutya.

2018. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!