Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyámmal, még én...

Mi lesz a kutyámmal, még én nyaralok?

Figyelt kérdés

1 hetes vakációra készül a család, sajnos idén olyan helyre ahova a kutyámat nem tudjuk vinni.

Mázlim van a szomszédaimmal, etetik majd és itatják, a szomszédom viszi majd sétálni és játszik vele (1 éves szuka német juhászom van, kertes házban - övé az egész udvar). Nagymamám is fogja napi szinten látogatni, foglalkozni vele, itt aludni néha.

Igazából próbáltam minél több embert bevonni, hogy abszolút ne érezze magát egyedül, de mégis bele vagyok betegedve hogy mi lesz vele hogy 7-8 napig nem látja a családját? Azt fogja hinni hogy meghaltunk? Depresszióba esik? Kicsit ráparázok erre a dologra, de sosem szerettem ilyen sok időt külön tölteni a kutyáimtól, és ő még csak 1 éves és nagyon ragaszkodik, persze önálló és bátor de azért nagyon tud sírni akkor is ha a boltba leugrom. Az anyjáról jól lett leválasztva, tényleg egy nagyon egészséges kutya lelkileg is (az előzőt menhelyről hoztam, az anyukájáról úgy lett leválasztva hogy az előző tulaj kitette a kölyköket az út szélére😡 emiatt eléggé megtört volt szegényke)


Ugye nem lesz semmi baja ezalatt a 8 nap alatt? Tényleg bele vagyok pusztulva a gondolatba is hogy mennyire fogunk neki hiányozni, de sajnos nem tudom magammal vinni, azt meg nem engedik meg hogy itthon maradjak vele :(


2018. júl. 5. 23:48
 1/2 anonim válasza:
Nem lesz semmi baja. Nekem is nemetjuhászom van és mi is itthon szoktuk hagyni nyaraláskor 1 éves kora óta. Természetesen mindig van aki eteti és játszik vele kicsit.
2018. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a mamához szoktuk leadni a kutyakat ano mikor nyaraltunk. Az első pár napban furcsa volt nekik utána meg nem akartak haza jönni mer a mamánál ugye mindig jobb.
2018. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!