Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát buszon hogyan lehet...

Kutyát buszon hogyan lehet utaztatni?

Figyelt kérdés
Mi a garancia arra, hogy nem kell pisilnie/kakilnia az utazás időtartama alatt? Hány órás utat bír ki egyhuzamban?
2018. júl. 6. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Garancia, semmi, minthogy arra sincsen, hogy egy kisgyereknek nem kell wc-re mennie egy 5 órás út alatt. Sztem ha előtte elvégzi a dolgát, akkor 2-3 órát tuti kibír, de lehet, hogy az utazástól (ha első, pláne) izgatott lesz és csurran-cseppen valami....

Szájkosár, póráz legyen, vonaton van kutyajegy, buszon sem utazhat full ingyen sztem.

2018. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szájkosárral, pórázzal és ha lehet ki kell venni az elemet belőle.. Újabbakon van " Standby " funkció azt kell bekapcsolni amíg a buszon van..
2018. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Nem szállítanék, csak eszembe jutott, mert láttam már buszon kutyát. Ezért kérdeztem. :D
2018. júl. 6. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lakásban (is) tartott szobatiszta kutya, szerintem nem kell ezen aggódni. Főleg, ha szállítóketrecben utazik. Felnőtt kerti kutyánál sem hallottam még olyat, hogy odapiszkított volna, pedig a mienk volt, hogy 3 órát vonatozott. Garancia nincs, vigyél magaddal törlőpapírt, zacskót, vizet stb, de ha nem hasmenéses kölyökkutyával utazol, akkor nagy valószínűséggel nem fog kelleni.

Utazás előtt nem árt egy kicsit lemozgatni a szabadban, mert úgy nyugodtabb az úton és közben van ideje a dolgát is elvégezni. A szájkosárhoz korábban hozzá kell szoktatni, hogy ne a buszon kelljen vele bajlódni.

Azt nem próbáltam ki, hogy mennyit bír egyszerre utazni. Szerintem járműtől is függ, a vonat kevésbé kanyarog és több mozgástere van, pisinél meg ha a lakásban tartott kutyák kibírják, akkor járművön is menni fog. Nyáron, hosszú úton (3+ óra) a pisinél szűkebb keresztmetszetnek tartom az itatást, de erre is láttam már ügyes megoldást (edény alá terített fólia), csak jól kell kiszámolni, mert ha sokat iszik, akkor annak idővel ki is kell jönnie.

2018. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Buszon is van kutyajegy.
2018. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!