Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutya mellé még 2? lehetséges?

3 kutya mellé még 2? lehetséges?

Figyelt kérdés

Jelenleg van 3 kutyánk 1 kistestű és 2 közepes 7-3-1 évesek.

Mind jól nevelt szocializált kutya,jól vannak tartva.Láttam a menhelyen 2 kis csivava keveréket és szeretném őket befogadni,de az lenne a kérdésem,hogy 5 kutya lehet?

A szüleimmel élek,mind nagyon szeretjük az állatokat és még 2 tesóm is van.Ha elkerülnék egyetemre akkor is jó helyük lenne mivel szüleim is imádják őket.

Nagyon megtetszett ez a 2 kiskutya és szegényeket senki sem fogadja be együtt.

Apukám mondta,hogy jól lenne még egy szoba kutya és neki tetszik is,hogy befogadjuk ahogy a családnak is.


A menhelyen fognak adni egyszerre 2-t 3 kutya mellé?

Még nem biztos,hogy befogadjuk őket,de én nagyon szeretném.

A jelenlegi kutyusok is ivartalanok és ők is azok lennének.


Miket fognak kérdezni a menhelyen?

Milyen feltételek lesznek?

Lehet egyszerre 5 kutyánk?

Mindennap tanítva,sétáltatva vannak a mostani kutyik is és lesznek is.Mivel 5 fős a család mindenki tud hozni egyet ha megyünk kirándulni,sétálni.


2018. júl. 8. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a menhely ad-e kutyát, azt csak tőlük tudod meg.

Tartani pedig annyit tarthatsz, amennyinek megfelelő helyet, ellátást képes vagy biztosítani.

2018. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogadjátok őket örökbe,legalább jó helyre kerülnek :)
2018. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kutyák, akiket csak egyedül/csak párban/de más állat mellé nem/másik kutya mellé nem ajánlanak. Ennek ellenére fel kell őket hívni, elmenni személyesen, és megbeszélni velük
2018. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra készülj hogy valószínűleg ki fognak jönni, hogy megnézzék a körülményeket és a többi kutyát. De biztos hogy jó pont ha be tudod mutatni hogy mind ivartalan, hogy mit esznek, hogy bejárhatnak stb. Ez menhelytől függ hogy odaadják-e őket, de biztos plusz pont hogy tesóként együtt maradhatnának.


Szerintem simán lehetséges ha mindnek tudjátok biztosítani az igényeit, nekünk 4 kutyusunk van szóval nem áll messze az öttől, és teljesen jól működik minden. :)

2018. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Amit szeretnél meg ami lehetséges, az más dolog, ne akassz ekora terhet senki nyakába, én szülőként nem örölnék neki.

az hogy 2 hónapig gondozod, ok!

de ez ekevés.

nekedis megtetszett, olyannak is tetszeni fog akinek még nincs ,

sajnálom, de tapastalatból írom ezeket

2018. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten elmegyek megnézni őket személyesen és érdeklődőm irántuk.Köszi az eddigi válaszokat.
2018. júl. 8. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy ki fognak jönni hiszen a menhely majdnem 40km-re van.Egyik osztálytársam is fogadott be régen,de még kicsi volt így nem emlékszik miket kérdeztek,de megkérdezi majd az anyukáját.Házhoz nem mentek ki nekik.


Mondjuk szerintem jó lenne nekik ha 2 vinnénk mert tele vannak.

2018. júl. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!