Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furminator vs bolhafésű?

Furminator vs bolhafésű?

Figyelt kérdés

Ma bementem a fressnapfba, hogy veszek egy furminatort, mert nagyon hullik a kutyáim szőre. Annyian dícsérték, hogy gondoltam kipróbálom. Az összes fésű féle egy helyen volt, így megnézegettem őket. Nekünk a közepes vagy a nagy furminator kellett volna, mert nem picik a kutyáim. Pontosan mellette voltak a bolha fésűk. Nem a műanyagot, hanem a normálisabbat (ott a legdrágábbat) néztem össze egy furminatorral. Konkrétan ugyanaz! Annyi a különbség, hogy ezen a bolhafésűn nincs egy gomb, ami kinyomja a szőrt, hanem egy mozdulattal kihúzom, és kész. Ugyanolyan hosszú, és ugyanolyan vastag a kefe része. A furminator 7000 ft, míg ez , amit vetten 2100 ft.

Soha nem sajnálnám a pénzt a kutyákra, de ha ugyanazt tudja, akkor miért drágább 4900ft-al?

Itthon kipróbátam egyből, és gyönyörűen kiszedte az aljszörzetet is. Ámultam kb. Lett egy harmadik kutyám kettőjük szőréből :D

Videókat néztem előtte róla, hogy mit kéne tudnia a furminatornak, de ugyanazt tudja ez a bolhafésű is.

Mi a véleményetek?


2018. júl. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk Furminator van de csak mert sokkal olcsóbban jutottam hozzá a bolti árnál.


A különbségek hivatalosan a kiszedő gomb és hogy ergonomikusabb a fogása, kényelmesebb használni és hatékonyabban távolítja el a szőrt, így jobban segít a vedlésben.


Ezek közül én csak az utolsóval értek egyet, tényleg gyorsabb átfésülni vele, de szerintem sokkal kényelmetlenebb mint egy klasszik nyelű fésű!


Szóval megéri, de csak ha olcsóbban hozzá tudsz jutni. Egyébként ismerek olyat is akinek sajnos nem vált be, szóval szerintem egyén függő is.


Remélem segítettem :)

2018. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Már megszoktam, hogy a saját véleményt is leszavazzák, hiába írtam a hivatalos furminator leírásáról is oda a választ... jó hely ez a gyakori :D
2018. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak legalább írna valamit, aki nem ért valamiben veled egyet, és nem csak a pirosat nyomkodná..

Mindenesetre én felpontoztalak, és köszönöm a válaszodat!

2018. júl. 8. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen igen ezt nem értem én sem, vitára is teljesen nyitott vagyok de hát ez csak az én véleményem volt... :D Köszönöm kérdező! :) Kitartást a fésüléshez!
2018. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!