Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léteznek olyan kistestű...

Léteznek olyan kistestű kutyák, akiknek mérsékelten hullik a szőrük?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem értette: NEM BAJ, ha hullik, de ne legyen olyan gáz, mint a Mopszomnak.
2018. júl. 12. 10:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Bichon havanese, bolognese, máltai selyemkutya, törpeuszkár. Annyira hullik a szőrük, mint az emberi haj, mivel nincs aljszőrzetük. Illetve a yorkie szőre sem hullik.
2018. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jajj, igen, elfelejtettem, hogy most nem az ilyen "felizgatott WC-kefe-szőrű" kutyákra gondolok, bocsánat.

(Másképp nem tudom megfogalmazni.

2018. júl. 12. 10:44
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Pfff. Akkor felejtsd el hogy olyat találsz aminek nem hullik a szore. Tarts plüsskutyát, ha neked semmi nem felel meg.
2018. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kérlek, olvasd el a kérdést, mert úgy tűnik, nem tetted! :) Sehol sem írtam olyat, hogy olyan kell, akinek nem hullik a szőre. :D
2018. júl. 12. 10:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Most veszem észre, még nagy betűkkel ki is emeltem. :3
2018. júl. 12. 10:52
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Továbbra is a plüsst javaslom. Ha rövid szőrű azért hullik baromira a szőre, ha kétrétegű bundája van meg azért... nincs olyan hogy mérsékelten hullik.
2018. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tacskókeverékem van, rendszeres fésülés mellett alig hullik a szőre, mivel nincs aljszőrzete. Mondjuk nem tudom hogy egy mopsznak memmyire hullik a szőre. Talán még a törpepincher nem hullajtja annyira.
2018. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm tacskókeverékének a szőrétől tele van a lakás, beleáll a takarókba, zokniba stb. Borzasztó. Bár nem tudom ők fésülik-e.
2018. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy srácot, aki tele volt kutyaszőrrel a suliban is és emiatt nagyon csúfolták. Biztosan sokat foglalkozott a fésüléssel is mert egyébként becsülendő ahogy azt a két kutyát tartotta. tacskó keverék és staffbull német juhász keverék kutyája volt, lakásban. Egy másik kutyás ismerősöm naponta alaposan átfésüli a tacskóját és tiszta ő is és a lakás is.


Szerintem a rövid szőrrel a legtöbb esetben együtt jár a borzasztó szőrözés.

2018. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem láttatok még mopszos lakást. :D

Szőr. Mindenhol. A frissen mosott ruhákon, a kajában. Mindenhol. Hozzá képest az összes többi kutyafajta semmi. :D

2018. júl. 12. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!