Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léteznek olyan kistestű...

Léteznek olyan kistestű kutyák, akiknek mérsékelten hullik a szőrük?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem értette: NEM BAJ, ha hullik, de ne legyen olyan gáz, mint a Mopszomnak.
2018. júl. 12. 10:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Laktál már együtt az összes többi kutyafajtával, vagy honnan tudod hogy a többinek nem hullik ennyire a szőre?

De mire fel a kérdés, elcserélnéd a mopszot egy kevésbé szőrhullatósra?

2018. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Törpe uszkár. Ha megfelelően gondozva van akkor nem wc kefe kinézetű.
2018. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Esetleg a törpe schnauzer, csak őket trimmeltetni kell néha, de ha rendes tenyésztőtől van és trimmelik, akkor minimális a szőrhullás.
2018. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Drótszőrű tacskó vagy drótszőrű foxi. Drótszőrű jack russel terrier. Törpe schnauzer
2018. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem uszkárom van.Egy darab szőrszálacska sincsen a lakásban.Nagyon jó pofa nyírások vannak nekik.Pl.:Ha nem szereted annyira ha hosszú a szőre egy kutyának.Akkor választasz egy sportos rövid teddy bear fazonú nyírást.Ami alig igényel foglalkozást.
2018. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
11-es, onnan, hogy a Mopsznak híresen sok szőre hullik. Gondolom, van mopszos ismerősöd, vagy láttál már mopszos lakást, nem? :D Nem lehet eltéveszteni.
2018. júl. 12. 18:25
 17/19 anonim ***** válasza:

A drótszőrű kutyák?

Igaz, nem kicsi, de nem is óriás, van egy snaci keverékünk, és én még szinte nem is láttam, hogy vedlene. Igaz, kinti kutya, de más kutyatartóktól hallom, hogy hömpölyög az udvaron a kihullott bunda.

Na nálunk még a 4 év alatt sosem volt.

2018. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kínai mesztelen kutya, vagy mexikói szőrtelen kutya, meg van vmi terrierben is csupasz, de a google a barátod. Rokonomnak mopszja van, de mégse szőrből áll a lakás. Rendszeresen viszi kozmetikushoz, és takarítani is szokott.

Vaaagy, nem csak emlős állatok léteznek. Tarts pl. kagylót.


Am a saját hajad és testszőrzeted hullása nem zavar? :D Az ember is rendesen termeli ki magából...

2018. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Am a saját hajad és testszőrzeted hullása nem zavar? :D Az ember is rendesen termeli ki magából...



A rokonodé vagy fekete, vagy egész nap takarít. Amúgy a kozmetikus mit csinál egy Mopsszal? Nyírni ugyanis nem lehet, kifésüli, vagy mi? És igen, tudom, hogy nem csak azok léteznek, de nyilván, ha elolvasod a kérdést, kutyáról szólt, ami emlős. A saját hajamra pedig nem vagyok allergiás. :D

2018. aug. 9. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!