Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek hogy ne hányjon a...

Mit tehetek hogy ne hányjon a kutya a kocsiban?

Figyelt kérdés
Hamarosan hazahozunk egy kölyökkutyát és nem szeretném hogy behányjon a kocsiba ( nem csak a kocsi miatt) .Az út kb 20 perces .

2018. júl. 19. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
A tenyésztő mit mondott? A legtöbb kutya bírja az utazást, nem hiszem, hogy probléma lesz belőle. Mondanám, hogy vannak erre szedáló gyógyszerek, de kölyökkutyáknak nem tudom mennyire lehet ilyet adni (gondolom semennyire, de ezt a tenyésztő jobban tudja). Egyáltalán hány hónaposak a kutyák? Esetleg tegyél alá valamit a kocsiba, amire ráhányhat, ha mégis kijönne neki.
2018. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy hányni fog, nem minden kutya érzékeny rá.

Megelőzni nem tudod (gyógyszert egy 20 perces útra kölyökkutyának semmiképpen nem adnék), vigyél magaddal könnyen mosható takarókat, azon legyen a kutya, vagy boxban.

2018. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Plédet az öledbe, rajta fogod a kutyát, vagy hány vagy nem.

Én így hoztam haza anno a kölykömet 90 km-ről, nem hányt, csak nézegetett, csodálta a tájat. Én is számítottam ilyesmire, ezért volt rajtam és a kölyök alatt a vastag pléd.

2018. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanazt írtam le, mint a második válaszoló, csak más szavakkal. Ennyire nincs ideje egyeseknek végigolvasni vagy mi ez a lepontozás?
2018. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!