Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fogja bántani a nagy a...

Nem fogja bántani a nagy a kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos skót juhászom, aki 8 hetes korától él velünk. Tegnap hoztam egy szintén 3 hónapos Cavalier spánielt, aki elég kicsi termetű. Sokat játszanak együtt, de a skót juhász jóval nagyobb, félek, hogy kárt csinál a kicsiben.

2018. júl. 20. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenne kárt? Ha jól nevelted és megfelelően szocializáltad, nem értem az sggodalmad...
2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan hevesen játszanak, harapdálják egymást. Ezért félek kicsit.
2018. júl. 20. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Normális, ők így játszanak, kutyák.


De ha túl vadnak gondolod, nyugodtan állítsd le őket, tartsanak szünetet, nyugodjanak le. Utána folytathatják. Olyan ez, mint a gyerekeknél. Kell egy kicsit pihenni

2018. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Mivel ők kutyák, erősebb a csontjuk, a bőrük az embernél, így nekik egy játékos kutyaharapás olyan, mint egy kis csípés. Nem kell félteni őket, de állítsd le őket, ha túl hevesen játszanak, és annyira félsz. Egyébként mint írtad, sokat játszanak, a játék pedig nem egy vérre menő harc. :)
2018. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kölyökkutyák, ilyenkor még nem veszélyesek egymásra. Csak játszanak. Ha a kisebbnek fáj valami, sírni fog, a másik érteni fog belőle. Ha mégis nagyon durvulna, akkor lépj közbe, de nem hinném.
2018. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEKEM is Cavim van szintén 3 hónapos és ha fájna neki akkor egyből ott hagyná a szituációt
2018. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!