Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1-2 nap múlva fogok venni egy...

1-2 nap múlva fogok venni egy Német boxert, és tudtok róla véleményt írni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha 1-2 nap múlva veszed meg, már rég késő. Ahogy kinézed a fajtát, már akkor meg kellett volna tenni
2018. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Jó kutya.
2018. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

Az biztos, hogy nagyon könnyen tanítható, de mivel baromi aranyosak és “ártatlanok” ezért rengeteg következetesség kell mert könnyen a fejedre nő, keresi a kiskapukat. Nagyon okosak, és rengeteg mozgásigényük van, gyerekek mellé kifejezetten ajánlott mert nagyon gyerekszerető, családcentrikus, szeretteljes, és barátságos fajta.

Legjobban az ember barátjának nevezhető szerintem, mert rendkívül ember szerető.

Rendkívül energetikus, fontos sétáltatni vagy megfelelő mozgásteret biztosítani neki különben hamar hajlamos lesz átrendezni a házat, főleg kölyökként amikor játékos.

Rosszat nem tudok róluk mondani, bármit megtesznek a gazdiért, állandóan követnek, mindig ott akarnak lenni ahol te, mindig figyelik amit csinálsz. Nagyon közvetlenek, de ezzel egyben őrző-védők, nem hamis, de ha téged veszélyben érez akkor bármit megtesz érted.

Gázos, büfög, nyáladzik :D de csak jó tulajdonságokat tudok róla mondani. Nem lesz elég egy, idővel még több boxert fogsz majd akarni.

2018. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Talán azelőtt kéne a fajtáról többet megtudni,mielőtt megveszed és ez nem 1-2 nap.


Neked nem való,de semmilyen kutya.

Hiszen arra sem vetted a fáradságot,hogy legalább egy fajtajellemzést elolvass a neten.

2018. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Olvassátok már el a kérdést, első és utolsó! Nem fajtajellemzést kért, hanem VÉLEMÉNYT!
2018. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Milyen véleményt akar kedves utolsó?


Ugyanis mindenkinek más a véleménye a fajtáról, ha negatívat írunk mégsem fogja elhozni? gondolom úgy úgy megveszi.


Nekem túl pörgős,erőszakos,nyáladzós kutyák.


Nekem nem kéne boxer soha.


Én fajtaválasztásnál azt is lecarom a családtagoknak mi a véleménye, én fogok a kutyával élni,foglalkozni.

2018. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én válaszoló vagyok, nem kérdező. :D Nekem honnan kéne tudnom, hogyha ő nem írta le?
2018. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!