Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Prémium fajtatiszta...

Brit Prémium fajtatiszta kutyáknak, macskáknak egy kicsit nem gagyi?

Figyelt kérdés

Nem fura, ha egy tenyésztő ezzel etet?


Szerintem a Brit Care minősségének kellene a lélemtani határnak lennie...

Ti mot gondoltok?


2018. júl. 23. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam a brit premium az az alsó határ, amit még odaadnék a kutyámnak, ha rá lennék szorulva.(TOTW-t esznek amúgy)

Szóval egy tenyésztőnek is el tudom ezt nézni.(csak ugye az a kérdés, hogy hogyan állítja így ki a kutyáit, mivel a szőrük nem lesz valami szép tőle...)

Szerintem viszont a legtöbb tenyésztőnél az a probléma, hogy nem foglalkoznak napi szinten a kutyáikkal, nem szocializálják őket, nem sétálnak velük és jó ha egy normális ringdresszúrára megtanítják őket...

2018. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy teljesen vállalható összetételű táp a brit premium egy teljesen egészséges kutyánál Ha csak "hobby" célra tenyészt, egészséges, fajtatiszta kutyákat és nem jár versenyre, kiállításra akkor nincs semmi gond ezzel a táppal.
2018. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem volt vele gondom, az egyik munkakutyás ismerősöm is jó véleménnyel van róla. Úgyhogy szerintem nem gáz, ha egy tenyésztő azzal etet.
2018. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!