Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánlanátok...

Melyik kutyát ajánlanátok nekem? Boxert, pitbullt vagy amerikai staffordshire terrier

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

Nem az első kutyám lenne.

Kertes házban lakom nagy udvarral de ugyan úgy vinném sétáltatni mint ha panálházba laknék.

Bent is nyugodtan lehet.

Okos,bátor,és a családdal barátságos legyen.

2-3-4 órát vinném sétáltatni de lehet hogy többet is.

Védje a házat.

4 órát lenne egyedül ha nem tud otthon lenni senki.

Reggel,délután és este is vinném sétáltatni.

Nem baj hogy drága lesz én ugyan úgy kifizetném.

És tenyésztőtől venném.



2018. júl. 26. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%

Fuha...csunya harcikitya😂

Istenem. Persze h rossz a hiruk mert a sok ostoba tudatlan nem tud semmit a fajtakrol. Es mert a hulyegyerek megveszi a szapis ideghyenge kutyat mert milyen meno hatcikutya...de nevelni nem tudjak. Sok hulye meg othon kebezgeti is,azt csodalkszik h meghulyul.

Pitbult pl ugy szelektaltak h emberre nem tamad. Kutyakkal valo viszonya meg a nevelesen es a szicializalason mullik.

Amugy meg ezek nem hazorzesre valo fajtak.

Sztm olvasgass normalis helyen utanna.

Nevelesrol is....esetleg suli ha nem vagy biztos a dologban.

Nekem rossz tapasztalatom meg nem volt veluk.

2018. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Előző vagyok

Csak hogy a szempontjaidhoz is nézzem, szerintem egy staffi tényleg jó lenne.

Az hogy nem házőrző az meg hülyeség, az az ő területe, ha idegen bejönne hidd el nem hagyná, hogy sokáig jusson. Ez is tapasztalat, nem, nem szedtek darabokra senkit, de ha csak idegen jött a kerítéshez (nem, nem a postás akit minden kutya utál) és mi nem voltunk ott, ugatták és morogták, bár szerintem ez majdnem minden kutyának természetes.

2018. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Senki nem állította hogy emberekre támad. Kutyákat ölnek halomszámra és ezt ti is beláttátok... nem emberrel harcoltatták, de senki nem erre gondol mikor azt írjuk agresszívak.
2018. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nehez felfogni, h ezt a fajtat csak az emberek rontottak el?! -_- ha normalisan meg van nevelve, nem tamad kutyara se, amugy meg barmilyen kutyat ellehet rontani, es agressziv lesz. Nem a fajta tehet rola, h ekkora barmok vannak a vilagon -_-
2018. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg valószínű hogy nem véletlen ezt a fajtát használják harcoltatásra, benne van a vérükben... és az sem hogy két kutyámat is staff támadta meg. A kutyáim nyugodtan sétáltak mikor az egyiket egy kóbor staff, a másikat egy magát a gazdi kezéből kirántó kutya támadta meg (két külön alkalom). Ezeket után bocsáss meg ha nem csípem a fajtàt.
2018. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a Golden retrieverről más véleményed van ugye? Az én staffimat egy golden támadta meg úgy, h ossze kellett varrni a labat, mind ezt egy felelotlen gazdi miatt
2018. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

11es vagyok a 12es nem en irtam.

Az en Pincsimet anno meg egy labrador tadta meg...azt meguszta. Aztan ra par evre meg egy Nemet juhasz szedte szet. Es ketszer tamadta meg kuty,egy vizsla es egy cukimuki csivava (nyilvan a csivavat felrugtam).

Engem meg uszkar harapott meg amikor kicsi voltam. Errol ennyit.

Azok az Amstaffok azert tamadtak mert ninvsenek nevelve...es/vagy a sajat kuzyajukat nem ismerik sokat es felelotlenul tartjak,poraz nelkul,fegyelmezni nem tudjak.

Egy ilyen harcibkutyat nyilvan kovetkezetesebben kell nevelni es erre sokan nem kepessek.

Meg egy agressziv kutyat is lehet nevelni es kezelni.

Pl miltkor olvadtam kutyatamadasokat legtobb esetben keverek koborkutyak okozzak. A Nemet juhasz is tobszor tamad mint az ilyen harcikutyak.

Sokan a Sarpejrol se tudjak h harcoltattak vele.

Ott az Argentin dog,kulle ellenere vadaszkuzyanak tenyeszzettek es megis harcoltattak vele.

Annak elenere h a Nemet juhaszokkal rossz tapasztalatom van meg fel birom fogni h azok nem voltak jol nevelve vagy kezelve,esrtleg szapis ifegbajos kutyak voltak...de nem mind ilyen.

Apameknak Kaukazusi bolt mindig...sok embernek roluk is rossz a velemenye,mehis olyanok voltak mint a kezesbarany.

Nekem Pitbullom van,normalus hejrol es normalissan nevelve,szocializalva.

Udvarrol el lehetne lopni. Kutyakkal jol kijon...egy rossz mozdulata nincsen. Lovakat sem bantja es a macskakkal sem foglalkouik. A keritesen siman kimehetne (igy is ket meteres) a kutyak utan (sokan setalnak erre kiskutyakkal is),megse szokik. Q gyerekeket imadja...a lanyomat fokepp (4eves)

Aztan lehet okoskodni h agressziv dogok...stb. De azert az mert a gazdaja hulye hozza es nem ismeri a kutyajaz ha esetleg megnevelni nem tudja.

Es ezt a valaszom is le lehet pobtozni.

2018. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A hibakert bocs,bem jo a telom...
2018. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fsms ***** válasza:

Boxer. Család centrikus , imádja a gyerekeket. Védi a házat, mindig vidám , motivál a sportolásra . Könnyen képezhető. Ragaszkodó .

Tapasztalatból mondom, Noé menhelyről fogadtuk örökbe , nagyon jó döntés volt .

2021. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!