Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kutyapanziót...

Ajánlanátok kutyapanziót magyarul nemtudó család részére?

Figyelt kérdés
Kutyapanziót keres egy külföldi család, Budapesten vagy környékén, de egy szót nem beszélnek magyarul, tudna valaki ajánlani olyan helyet ahol tuti beszélnek angolul, spanyolul, vagy franciául?
2010. jún. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztaltom nincs, csak hallottam, hogy ezek nem jók, szépet jót írnak magukról és nem megbízhatók :( de ezt csak hallottam. . .lehet, hogy vannak jó helyek.Esetleg állatorvosnál kozmetikusnál érdeklődni, ők lehet tudnak valamit mondani!
2010. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az átvételkor és a visszaadáskor kell beszélni angolul, vagy a kutyukkal is? Én nem vagyok panzió, de szoktam vigyázni kutyusokra. Alapfokon beszélek angolul, de meg tudnám oldani a 2 szeri tolmácsot egy barátnőm személyében. Én egyszerre csak 1 családból származó kutyukat tudok csak fogadni, nincsenek ketrecek, inkább pótgazdi szerű ellátás, és Dunakeszin lakom kertes házban.
2010. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az átvételkor kell. Másfél-2 hónapra mennek el, a kutya német juhász kan, más kutyákkal nem jön ki jól, de amúgy emberekkel bűbáj.
2010. jún. 23. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy be tudom vállalni. Ha érdeklődni szeretnétek: minnie6969@gmail.com. Ez a barátnőm mail címe, ő tud angolul.
2010. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kutya gazdik!


A következő pilisvörösvári családias kutyapanziót ajánlom figyelmetekbe, angolul is beszélnek igény szerint a kutyával is:

www.kutya-panzio.gportal.hu :-)

A kutyusoknak sok mozgási lehetőség biztosított és a kistestű kutyákat lakásban tartják igen barátságos körülmények között.

2011. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!