Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet tenyésztőtől...

Mennyibe kerülhet tenyésztőtől egy törzskömyves amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés

Ha az anyja fialás után meghalt?


Nem, nem akarok venni, 7 ilyen kölyköt nevelek épp cumisüvegen. Tenyésztő 200 ezret mondott, de kétlem, hogy így ennyit "érnének".

Csak kíváncsi vagyok, de annyira nem értek hozzá.



#kutya #pénz #kölyök #amerikai stafforshire terrier
2018. júl. 28. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Örülj, ha ingyen elmennek. Nem kéne szaporítani
2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Tenyésztőtől 150 ezernél kezdődik de te nem vagy tenyésztő.
2018. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az miért fontos, hogy a törzskönyves mennyibe kerül? Te úgy sem tudsz kiállítani törzskönyvet neki. A tenyésztő azért adja ilyen drágán, mert ebben benne van az oltások, a szűrések, a több évtizedes tapasztalat, a kutyák nevelése és kiválogatása, a kutya mellé adott felszerelések(!) ára is, illetve a garancia. Te örülhetsz neki, ha egyáltalán ingyen elviszi valaki a kölykeidet...
2018. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hű, jól félreértettétek, de én sem voltam egyértelmű...


Adott egy tenyésztő, aki méhgyulladás ellenére is befedeztette a szukáját, ő pedig sajnos meghalt a fialás után. Maradt 7 kölyök, de a tenyésztő nem akarta őket felnevelni, mert ígyis-úgyis bukik rajtuk, mivel nem tudja bemutatni a szukát... Igen, nekem is meg van róla a véleményem, de bevállaltam, hogy felnevelem őket, ne kelljen nekik is meghalniuk. És mikor beszéltem a tenyésztővel, azt mondta, hogy 200 ezerért fogja őket eladni, és nem értek hozzá, de így, hogy alapból rosszul indultak, és nincs bemutatható anya sem, szerintem kevesebb...

Igazából lényegtelen, csak hozzáértő szavaira lettem volna kíváncsi. Pár napja kis híján elpusztult az egyik, és eszembe jutott, hogy egy kicsi halálával "mennyi pénz úszik el".

2018. júl. 28. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet inkább szaporítónak hívd, ne tenyésztőnek.
2018. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Off a kerdesed szempontjabol, de te kertel Dumapesten U betus neveket az alomhoz?:D
2018. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!