Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színű nyakörv és póráz...

Milyen színű nyakörv és póráz állna jól egy só-bors közép schnauzernek? Linkek lent

Figyelt kérdés

Szóval most rendelnék neki új szettet, de nem tudok dönteni. Tudjátok, a bőség zavara.

Ja igen, kanról van szó.

Amik szóbajöhetnek:


Narancs:

[link]


[link]


Zöld:

[link]


[link]


Kék kockás:

[link]


[link]


Barna kockás:

[link]


[link]


Mivel városba is járnánk, gondolkodtam nagyon a barna kockáson, mert az visszafogott, mégsem egyszerű, de túl unalmasnak találtam, így lett a kék kockás, viszont az meg nem valami feltűnő.

Ezért jöttek a neon színek, de a zöldet kicsit extravagánsnak tartom.


Olyat akarok, ami minden téren tetszik és nem bánom majd meg. Amire, ha ránéznek, az jár majd a fejükben, hogy "hú, de jó az a szett" ,nem pedig az, hogy "fú, de izléstelen" . Tudom, ahány ember annyi vélemény és csak az számít nekem mi jön be, de nekem az összes tetszik, muszáj valami alapján döntenem.



2018. júl. 29. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Élénk piros!
2018. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a kék kockás :)


Amúgy meg nekem is az élénk piros tetszene :)

2018. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pirosat azért nem szeretnék, mert van egy rokonoméknak egy szuka kutyája, vele együtt szoktunk sokat sétálni, és neki is piros szettje van. Amit így én annyira megszokatam szukán, hogy már fura lenne a saját kanomon látni :D . Remélem valamelyest érthetően fogalmaztam.


Esetleg akkor ez jöhetne szóba:

[link]


De piros nyakörve már van amúgy, ezért is gondolkodtam más színen.

2018. júl. 29. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy schnauzerhez mindenképp valamilyen kockás illik a leginkább, roppant stílusosak vele.

A kék és a piros, mindkettő szuper! Ha utóbbi már van, én a fentiek közül tutira a kéket venném hozzá színben passzoló pórázzal. :)

2018. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!