Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól csináltam? Lent hosszan...

Jól csináltam? Lent hosszan kifejtve?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt mentem hazafele, és láttam, ahogy 2 cigánygyerek (14-16)éves egy kis keverék kutyát húz maga után egy kék színű szénabálakötővel, a kötő hurokra volt kötve.

Megálltam, és odamentem, hogy megkérdezzem, mégis mi a fenét csinálnak, és azt mondták, hogy a nagyobb kutyáik megölték ennek a kiskutyának az anyukáját, és viszik haza.

Mondtam nekik, hogy akkor sem így kellene "szállítani", és mondtam, hogy inkább adják nekem és mondták, hogy fizessek érte.

Visszamentem az autóhoz, hogy vegyem el a pénztárcám, és hátrapillantottam, a kiskutya megharapta az egyiket, és ő meg elkezdte rugdosni, én erre kiakadtam(hirtelen haragú vagyok) és odamentem, lekevertem neki eggyet, ő elesett, a másik meg elfutott, a kiskutyát felvettem, betettem az autóba, és hazavittem.

Észrevettem, hogy a nyakán seb képződött a kötőnek hála.

Elvittem dokihoz, és megfürdette(bolha és kullancs elleni szer) és kezelte a sebet, kb 6-max.7 hetes lehet a kicsi.

A doki azt mondta, hogy nagyon jól tettem, megmentettem a kicsi életét, de mégis van egy kis bűntudatom, hogy a kölyöknek akkorát adtam, hogy elesett, de ha normálisan gondolkodok, akkor mégis jót cselekedtem. Szerintetek is megérdemelte?



2018. júl. 29. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Jól cselekedtél, de ne csodálkozz ha holnap az egész pereputty felkeres és meglincselnek.

Több ilyen bátor ember kellene mint te, minden tiszteletem a tiéd.

2018. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Szuper voltál! Több ilyen ember kéne! Sokan oda sem mertek volna nézni..
2018. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, még egy olyan mondatot is elhabartam, hogy ha megpróbálják ellopni a kiskutyát, akkor lelövöm az egész senkiházi fajtáját.(tisztelet a kivételnek, nem mindenki rossz)
2018. júl. 29. 22:06
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon jól tetted! Jó lenne ha többen felszólnának/cselekednének ha kutyabántalmazást látnak. Sajnos élőben sokan nem mernek közbelépni. Ne legyen bűntudatod, azt tetted amit kellett.
2018. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon jól tetted , ha ott úgy bántak szegény kutyával akkor utána otthon mit csinálhattak volna vele. Ne legyen bűntudatod , az a gyerek ahogy elkezdte rugdosni a kutyát, ugyanúgy megérdemelte hogy ő is kapott.

Hogy van a kutyus?

2018. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jól van, egyre barátságosabb és bátrabb, csak így este sír egyedül:( de óránként kb kimegyek, 2-3 ig, és egy 10-15 percet ott vagyok vele, és nagyon bújós, és elelaszik a lábam mellett:)), remélem megynugszik hamar, és az éjszakákon is kibírja egyedül
2018. júl. 29. 22:15
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Értem.

Megtartod a kiskutyust?

Ha igen sok szerencsét hozzá. :)

2018. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, megtartom, legalább tudom, hogy egy kutyának lehet normális, boldog élete
2018. júl. 29. 22:22
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Inkább valahogy nevelni.


Rengeteg roma ismerősöm van, akik műveltek és szorgalmasak.


De sajnos a "cigók" (azok a romák akiket nem kell bemutatni...) generációkon keresztül ezt a viselkedést látják a családban, ezt a mintát követik.

2018. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Jól tettet. Sok boldog évet együtt. 😉
2018. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!