Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.1,5 hete rendeltem egy...

Kb.1,5 hete rendeltem egy autós hámot a kutyámnak, de nem jött meg. Így hogy utaztassam? Holnap indulnánk a Balatonra.

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom mennyire szabályos. Kutya szempontjából biztos nem, ha baleset ér minket.. :(

De nekem lábnál szokott utazni a pitem, vagy csak simán fekszik a hátsó ülésen.

Amúgy én is most rendeltem mert már eléggé kinőtte magát és nem túl kényelmes már neki lábnál utazni.

2018. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Kérj kölcsön, vagy kutyás boltban tudsz venni.
2018. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Telefonálj rájuk, hátha még ma kiviszik.
2018. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Telefonáltam, azt mondták szerda-csütörtökre tudják hozni. Kutyás bolt itt meg csak egy van. Ott is csak eledel, meg néhány játék...


Azt nem büntetik, ha esetleg az ölemben, vagy mellettem ülne?

2018. júl. 30. 08:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Szállitó boxod sincs? Vagy csak simán porázon kössd ki valahova a kocsiba. A lényeg hogy ne zavarjon vezetés közbe senkit és balesetnél ne ütközzön sehova.
2018. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szabadon van azt büntetik.
2018. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Mi a hátsó ülésre leterítünk egy takarót(vagy bármit, a lényeg ,hogy ne legyen tiszta szőr az autó).Ráteszem a nyakörvet és a pórázzal odakötöm hátsó ajtóhoz, persze kényelmesen hogy le is tudjon feküdni , így megakadályozzuk ,hogy nehogy előre ugorjon. Esetleg még vigyétek az egyik játékát , azzal jobban el lesz.

Az én kutyám mindig így utazik és vagy végig aludja az utat vagy elnézelődik.

2018. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy kössem ki a pórázzal?
2018. júl. 30. 09:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki ne kösd nyakörvvel! Hát megfullad...akkor már inkább hámot vegyél nekin egy valamilyen fressnapfosat, másra is jó lesz.
2018. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már miért fulladna meg? Hagyok neki helyet,nem szorosan kötném ki..
2018. júl. 30. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!