Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megértetni valakive...

Hogy lehet megértetni valakivel, hogy emberi kaját ne dobáljon már a kutyának? Kenyértől kezdve, minden fűszeres vacak. Én meg hiába veszem a prémium tápot, mérem, stb ha össze-vissza zabáltatva van a kutya.

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Hol van a kutya, hogy nem vagy mellette?
2018. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerencsétlen kutya valami rendes kaját is kap a sok túlárazott, száraz tapló szar helyett, hűha, biztos beledöglik. Idióta
2018. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
6%

Mi maradékot szoktunk adni a kutyának és az ég világon semmi baja és nem fogy a pénz tápokra és nem a kukában végzi az étel meg a csontok.

Mondd meg az illetőnek,hogy ne etesse a kutyát,mert velünk is volt ilyen(csak nálunk szimplán simogatta a pasi),és a kutyát bezárni a helyére nem jó megoldás.Én szóltam anyámnak,hogy az nem megoldás ha megveri meg bezárja a kutyát,mert egy ráérős nyugdíjas pasas végig simogat minden kutyát.

Szóval szólj a pasinak/nőnek,hogy vegyen egy kutyát magának és azt etesse.

2018. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Dráge kettes, mondd már meg, hogy azok a kaják, amik még az emberre is károsak, hogy lennének a KUTYÁNAK normális kaják? A normális kaja, ahogy te fogalmaztál, a sok túlárazott száraz tapló szar, vagy a hús. És nem, JOBB esetben tényleg nem hal bele, csak épp a felére rövidül az élete. Ismétlem, jobb esetben.
2018. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen embereknek, mint ez a kettõ, mégis minek kutya? Yndorító. Kínozza a kutyáját, és még mutatja másnak a jópéldát, ösztönzi a népet a szeméttel való etetésre. Annyit fõzzetek, amennyit meg is esztrk, ha pedig sajnáljátok a pénzt normálisan etetni, ne leguen kutyátok!
2018. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Magyarázz csak okoska, az összes kutyánk 15-20 évekig élt, és rendes ételt kaptak, nem mérgezett szart, amit te adsz a sajátodnak.
2018. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Jó, nem tudok írni, bocs.
2018. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Olvass már cikkeket idióta, hogy milyen mérgek vannak abban a "prémium" tápban. Kár, hogy annyi eszed nincs, mint a kutyádnak.
2018. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
34%
Kösz,a kutyám teljesen egyészséges és már 7 éves.És miért pont te akarod megmondani kinek lehet kutyája?És tanulj szöveg értést.Nem kínoztam a kutyát és nem is mondtam,hogy kínozza.Anyám csinálta és én szoktattam le róla,hogy ne verje.
2018. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Magyarázz csak, okoska. Egy kutya sem él 20 évig, csak nagyon-nagyon kevesen, és NEM azok, akiket szeméttel etettek. Mekkora fail. :D
2018. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!