Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megértetni valakive...

Hogy lehet megértetni valakivel, hogy emberi kaját ne dobáljon már a kutyának? Kenyértől kezdve, minden fűszeres vacak. Én meg hiába veszem a prémium tápot, mérem, stb ha össze-vissza zabáltatva van a kutya.

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 17:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hol lenne? Udvaron, meg ritkásan a házban.Sajnos dolgozok, nem vagyok otthon egész nap én se.

Aki leszólja amit eszik a kutyám: Azt sem tudjátok, mit kap.Nem pedigree meg tescos meg ilyen vacak tápot kap. Hanem magas hústartalmú, gabonamenteset, ami az igényeinek készült.

2018. júl. 30. 18:26
 12/16 A kérdező kommentje:
A németjuhászom 90% tápon volt, 17 évet élt.
2018. júl. 30. 18:28
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Mit lehet tenni? Nem tudom, zárd el a kutyát, gondolom anyuka vagy apuka, esetleg nagyszülő lehet ez az agytröszt, aki tömi minden szrral. Gondolom te megeteted reggel és este, ami pont elég neki, napközben meg dobálják neki a maradékot, amitől majd csak szépen meghízik. Nem tudom milyen fajta kutya, gondolom valami drága eb lehet, mondd meg, hogy ne tömjék, mert meg fog dögleni. Még mielőtt itt nekem támadnak, NEM A MARADÉK rossz neki, NEM az emberi kaja rossz neki! Hanem ha ZABÁL és ELHÍZIK! A nagyapám keverék kutyája is maradékon élt, 18 évesen pusztult el! A mi rottweilerünk prémium tápot kapott, aztán élt 8 évig. Aki meg itt azt írja, hogy a táp mérgező, ember sötét vagy, mint az éjszaka!
2018. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
De, a maradék a rossz. Az a baja. A sóban, fûszerben, zsírban tocsogó kaja mérgezi a kutyát, teljessn tönkrevágja az emésztését. Amúgy, kérdezõ, ugye azokat nem nekem írod? Ugyanis én végig azt ismételgettem, amit te.
2018. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14es,nem,hanem annak aki szerint mérgező a táp.
2018. júl. 30. 20:51
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt állítja hogy a táp mérgező ill. egészségtelen a kutyának, az valószínűleg csak a Pedigree-t ismeri csak meg a tesco gazdaságost. :D
2018. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!