Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes törpe pincser kutyám...

8 hetes törpe pincser kutyám van, egy hete vagyunk együtt és hasmenése van mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy hete van velem ez a pici kutya,egyenlöre nem vihetem az utcára,csak kertben szaladgál,persze figyelem közben, hogy nem eszik-e valamit a földröl,tablettás kutyatápot vettem neki select gold,de nem eszi ezt a frisnap ajánlotta,mit adjak e helyett ? sonkát ,sajtot és puha kutyarudacskát eszik köszi a válaszokat

2018. júl. 30. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon csodálkozom, hogy nem érted, mitől van hasmenése szegénynek.
2018. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit evett a tenyésztőjénél (vagy ahonnan hoztad)? Azt a tápot kellett volna adnod neki legalább 3 napig. A költözés sok kiskutyánál önmagában hasmenést okoz a stressz miatt. Csak jó minőségű kölyöktápot kapjon semmi mást, sonkát, sajtot és egyéb cuccot össze vissza semmiképp. Probiotikumot esetleg kaphat, az em-bio pl. elég jó.
2018. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
7hetesen nm tenyesztotol hozta, hanem retkes szaporitotol -_-
2018. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen dolgokkal ne etess kiskutyát, ezek max jutalom falatként adhatók. Rendes jó minőségű prémium kutyatáppal kéne etetned. Ne adj neki mellé mást, mert akkor persze, hogy nem fogja megenni. Tedd ki elé a kaját és ha nem nyúl hozzá, 10 perc múlva vedd el és majd csak a következő etetési időben add neki (napi 3 szor kapjon enni). Ha akkor sem nyúl hozzá, megint vedd el. Nem fogja magát megöngyilkolni, el fog kezdeni enni, ha éhes. Amég hasmenése van, szétfőzött fehér rízst egy kis főtt csirkemellel kapjon, mindenféle fűszer nélkül és orvoshoz sem ártana elvinni, pláne, hogy szapis kiskutya és barmi baja lehet...
2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen sonkával, sajttal eteted persze, hogy hasmenése lesz.

Szaporítótól van, túl korán hoztad el, így nem is lehet tudni, hogy ott mik érték.

És miért nem evidens, hogy azonnal viszed orvoshoz? 8hetes babakutya! Egy komolyabb hasmenés végzetes lehet! De őszintén, ha ennyire veszed ezt komolyan, gyereket ne vállalj!

2018. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de sajnos nem értem miért kell szidalmakat is a válaszba irni ? miért nem lehet egyszerüen tanácsot adni ?nagyon köszönöm annak, aki igy tett és közlöm gyerekem nem lesz már,van kettö, de felnöttek már ! kérlek a szidalmakat mellözzétek,amikor az embernek gondja van és ide irja,akkor pont nem szidásra van szüksége...most indulok az orvoshoz !


öszintén pont ezért jövök igen ritkán erre az oldalra,mert itt mások is szidást kapnak segitség helyett...köszönöm

2018. júl. 31. 08:16
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne csodálkozz, higy szidást kapsz, ha szaporítótól vásárolsz, es nm birsz normalis kajat adni a kutyanak. Gondolom az volt a szempont, h “jajj olcso kutya kell” aztan majd csodalkozol, ha a szapis kutyadnak mindenfele baja lesz
2018. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ismersz, miért írsz ilyeneket ??ezt a kutyát ajánlotta valaki, menhelyről is hozhattam volna, láttam hogyan tartják ott a kutyákat...

Igazán felesleges ilyen agresszív modorban kommentet írni, talán a csaladodban ez a divat??

Ne is válaszolj nem olvasom el

2018. júl. 31. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Mégis ki ajánlotta? Tuti nem tenyésztőtől van, ők nem adják oda ilyen korban. És igen, fogadhattál is volna örökbe, én is azt tettem, jelenleg 8mentett kutyám vam, es ruhellem a szaporitokat, es nm ertem miert kell tudatlanul tamogatni oket
2018. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt nem támogatjuk a szaporítóket. Sem azokat, akik támogatják őket!

Annyi esze még a legegyszerűbb embernek is van, hogy egy babakutyát ne moslékkal meg gépsonkával etessen!


Tudod, a kutyatartásra teljesen felkészületlen, felelőtlen embereket nehéz tolerálni.

2018. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!