Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincser jófogásról?

Törpe pincser jófogásról?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne beteges? Vagy teljesen nem lehetne ilyet?

Rendes tenyésztőtől hol tudok venni?


2018. júl. 29. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Az nem törpe pincser, hanem fajta jellegű keverék. Mivel egy időben nagy divat volt, esélyes hogy beteges. Meg az is esélyes hogy félig tacskó lesz mire felnő, vagy félig jagdterrier, ki tudja...

Tenyésztőtől pedig úgy, hogy beírod a google-be hogy törpe pincser kennel és kidob egy csomót, választasz egy szimpit, ráírsz a tenyésztőre, beszélgettek, megnézi alkalmas vagy-e a fajta tartására (nyilván ha udvarra akarod két lábbal küld el melegebb éghajlatra meg ilyesmi), foglalózol egy kölyköt a kövi alomból, amikor megszületik látogatod, ismerkedsz vele, 8 hetesen elhozod.

2018. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még sosem csináltam ilyet, nem tudtam teljesen mi a menete, de már értem :)

2018. júl. 29. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Jófogáson is láttam már törzskönyves, tenyésztős kutyát, méghozzá teljesen korrekt embertől. Nem CSAK szaporítós kutyák vannak ott, de 97%ban igen. Az előző leírta jól, keress egy kennelt, vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel, és ő mindenben segíteni fog.

Úgy tudod leellenőrizni, hogy biztosan tenyésztő, hogy a kutyák mellé törzskönyvet ad minden esetben, a szülők kiállítási eredményekkel, tenyészszemlével és szűrésekkel rendelkeznek. Chippel, oltva, féreghajtva kapod a kölyköt 8 hetes kora után. Az ár pedig általában 150 ezer ft-tól indul.

2018. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!