Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lábát mivel lehet...

A kutya lábát mivel lehet védeni a forró aszfalt ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki hogy nyaraláson is 30 fokos hőség lesz és jön velünk a kutyánk is egy gyönyörű németjuhász. Egész nap a városban és környékén fogunk túrázni és kellene valami védelem a forró aszfalt ellen?

2018. júl. 31. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Esti órákba túrázatok meleg időbe esetleg park erdő a környéken ahova kocsival eltudtok menni. Én vettem mancs ápolot ami elvileg a téli hideg és a forró betonhoz jó. Persze nem azt jelenti hogy nem égeg a mancsa de pl este sétáltatom melegebb a beton (nem éget) és elötte utána bekenem neki. Kb olyan mint nekünk egy zsírosabb kézkrém.
2018. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi kutyacipőt szoktunk ráadni, amit nagyon minimálisan benedvesítünk egy kis hideg vízzel.
2018. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát vagy otthon kellene hagyni, de ha ez nem megoldható, akkor a városban való túrázást ki kellene hagyni a programból. Kutyacipőn kívül mással nem tudod megvédeni a talpát, de egész nap sétálgatni a 30+ fokban amúgy is veszélyes lehet rá nézve, hőgutát is kaphat.

A városi sétákat az esti órákra kellene időzíteni legfeljebb.

2018. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nemreg voltunk mi is kutyas nyaralason, mi ugy oldottuk meg, hogy max 9-ig setaltunk veluk egy nagyot a parton es ha olyan program jott mint pl varosnezes arra az idore a szallasunkon maradtak bekapcsolt legkondival. (Ez csak egy nap volt) A tobbi napon olyan programokat szerveztunk amire vihettuk oket is: volt egy kutyasstrand nap, egy hajokazos nap es egy turazos nap. Mast sajnos nem tudok javasolni, mi direkt olyan helyre mentunk ahol nem kifejezetten varost akartunk nezni (mert mar jartunk ott parszor) hanem aktiv nyaralast szerettunk volna a kutyakkal.
2018. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
A vizes zokni szrt sem ér, hiszen a forró aszfalton pillanatok alatt átforrósodik.
2018. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezt tényleg gondoljátok át. Egy nematjuhász szerintem fél óra alatt fog hőgutát kapni a 35 fokban a városban.
2018. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj eléggé felelőtlenek vagytok.


Ezért kell meggondolni a kutyás nyaralásokat.


Vagy a ti érdeketeket nézitek de akkor a kutya ne menjen vagy a kutyáét nézitek,de abban ilyen program nem szerepel,hogy aszfalton húzogassátok 30+ fokban


Én itthon is reggel 8 kor viszem le a kutyát,aztán d.u 6 kor. napközben ha nagyon muszáj egy 10 percre hogy végezze el a dolgát. De sosem tenném ki,hogy a forró 30+ időben 100 fokos aszfalton nézek vele várost.


Átkéne goldolni még ezt a kutyával való nyaralást.


Mellesleg simán kaphat hőgutát is,a kutyáknak más a párologtatása.


Nem igazán van erre semmi védelem, csak megelőzés,ne vidd 9től d.u 6 ig forró aszfaltra.


Kutyacipő na most a kutyád vagy eltűri vagy nem. Ha nem akkor mit csinálsz?


Szerintem ne vigyétek.

2018. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
+ Azt hozzátenném, hogy a vizes ruhaanyag sokkal hamarabb átforrósodik, mint a száraz, így a zokni nedvesítésével csak rosszabbat tesztek.
2018. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!