Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek lehetne szólni?

Kinek lehetne szólni?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy a "szomszédnak"?


Szóval az a helyzet, hogy a telkünk mögött van egy üres telek, és ott egy zsákutca és vanamelyik háztól nagyon átszokott 2 kutya hozzánk.

És feleszik a mi kutyáink kajáját. Már volt h a táposzsákból zavartam el az egyiket. Elverik a kis tacsinkat, lett is egy szép seb a fején. Már vegig barikádoztam a kerítés de csak szétszedik.

Már rájuk se lehet szólni. Kimegyek és kb mintha ott se lennék. Mar el se szaladnak. Mar itt tanyaznak a kiülönk alatt.

A nagyobbik az olyan sunyibb. Eddig eloldalgott mikor kimentem. De van egy 2 éves kislányom. És hát aztán ki tudja mikor fordul felénk.


Csak erdekes h a gazdának fel se tűnik h otthon sincsenek. Gondolom enni se nagyon kapnak ha innen esznek.

Az a baj, 9 hónapos terhesen kerítést nem maszok, körbe sétálni meg elég messze van. Es 40 fokban nem is nagyon tudnék. Nem közvetlen szomszéd így átkiabalni se tudok.

Parom egesz nap dolgozik.

De szerintem ez eleve nem normalis.

Esetleg kinek lehetne bejelenteni?



2018. aug. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnél bejelented hogy "kóbor" kutyák szöknek be hozzátok, valószínűleg elviszik őket és ha chip is van bennük akkor előveszik a gazdájukat.
2018. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. És nem is a te dolgod ezt megoldani! A jegyzőnek tudsz szólni, illetve a sintértelepet tudod hívni. Emellett ha kárt tesznek akár benned, akár a kutyában, akár értéktárgyakban, ingatlanban, kerítésben, stb onnantól a rendőrségen is tehetsz feljelentést.
2018. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14%
NE ENGEDD KI AKUTYÁT, ÉS GHÍVD A RENDŐRSÉGET H TÁVOLÍTSÁK EL A SZOM,SZÉDOKAT, JÓ?
2018. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Várom már az (ál)állatvédők seregét, hogy milyen egy hányadék ember vagyok, a lepontozás úgy látom már sikerült.

Az nem zavar titeket, hogy rengeteg állatot élete végéig olyan kis helyen tartanak, amilyet el sem tudtok képzelni?? Ja hogy az egy haszonállat, azért él, így szokás! Értem!

Ha viszont valaki fizikálisan felmerészelne lépni két fenyegetést jelentő ragadozóval szemben, mindezt úgy, hogy semmi maradandó bajuk nem lesz, azt rögtön fel kell koncolni!

Elárulom nektek, hogy én már több állaton segítettem, mint az itt jelenlévő képmutató, álszent önmagukat állatvédőnek tituláló tömegek nagy része!


Legutoljára 5 kis sünit neveltem fel. Felvettem a kapcsolatot facebook-on egy sünmentő társasággal, de egy normális mondatot nem tudtam velük érdemben váltani. Csak a kioktatás, fölényeskedés ment, és a végén még meg is fenyegettek, hogy állatkínzásért feljelentenek. Saját magukat sztároló, fölényeskedő, önimádó, szélsőségesen elvakult banda, 0 kapcsolattal a valóvilággal. Mint az összes többi kamu alapítvány, és a kamu emberek egyvelege. 90%-ban ez a jellemző.

Az 5 süni majdnem meghalt, mert ezek a nyomorultak nem voltak képesek leírni, hogy etetés után a hasukat nedves ronggyal kéne enyhén dörzsölni, mert csak így indul be az emésztésük. Persze ez idő alatt kiraktak az oldalukon 10 fényképet. A közösség előtt megy a nyálaskodás, de ha valaki segítséget kér, még csak nem is önmaga számára, akkor az illető meg is dögölhet az állataival együtt...


Ez a magyar valóság, itt tart a magyar állatvédő kultúra. Csak lejáratnak, és hiteltelenítenek mindent. Én valószínűleg sokkal nagyobb állatbarát vagyok az itt jelenlévők többségénél, de ha az én portámon 2 kutya fenyegetést jelentene, biztosan ellátnám a bajukat, és nem a rendőrséggel, jegyzővel, vagy a szomszéddal bohóckodnék!

2018. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!