Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatáskor engeditek, hogy...

Sétáltatáskor engeditek, hogy mindenhova hugyozzon a kutyátok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Én nem. Vannak tiltott helyek. 5 évesen már az orrát sem dugja olyan helyre.
2018. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Autó, kerítés, virágágyások tabu.
2018. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Autó kereke, virágágyás, facsemete és az olyan dolgok is tiltottak, amiket valószínűleg hamarosan valaki meg fog fogni (ez nálunk általában a növényi hulladékos zsák vagy ágkupac). A nagyobb (~15 cm-nél vastagabb) fákat, tűzcsapot, villanyoszlopot, kresztáblát, füvet/földet hagyom neki.
2018. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem engedem,hogy ház falához vagy virágra,kisebb növényekre hugyozzon,valamikor hagytam egy-két helyen,de nem mindig elég ha rászólok,csak ha oda rúgok kicsit a lábához,nem erősen.Vagy ha húzom pórázon,hogy jöjjön tovább.Kaukázusi juhász kan kutya,tehát még többször megáll,mint a szuka.Ez így rendben van?
2018. aug. 8. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kel rúgni? Elég, ha már amikor szagolgatni kezd, rászólsz, elviszed.
2018. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ti engeditek,hogy lemenjen a fűre? Kövesúton középen vagy szélén viszitek? Vagy csak járdán?
2018. aug. 9. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Micsoda? :D Milyen kövesúton?
2018. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Betonúton bocsánat.Mert legtöbben ott viszik,de én van,hogy leengedem a fűre.
2018. aug. 9. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne engedném le a fűre? Ne bocsátkozzunk már extrémitásokba.
2018. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy lemehet a fűre, sőt, képzeld, meg is szoktam állni szaglászni hagyni, a kis, nagy dolgát is fűvön végzi el. Persze utána összeszedem a végterméket. Még senki nem szólt, mert szaglászott, vagy ürített a kutyám. Szerinted a járdán való sétában mi a pláne a kutyának??? Nálatok mi a séta? Mentek a járdán mint a katonák, a kutya véletlenül sem szagolhat sehova?! Van hely ahol elengeded, szabadon is lehet?
2018. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!