Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környezetet mennyire kell...

A környezetet mennyire kell kitakarítani ha bolhás lett a kutya?

Figyelt kérdés

Utána néztem de nem világos, mindenhol mást írnak. Ti hogy tudjátok, nektek hogy vált be?

Az egész házat ki kell takarítani, az olyan helyeket is ahol esetleg a kutya de még én sem jártam soha és be van zárva vagy csak ott ahol a kutya tartózkodik vagy járt valaha?


2010. jún. 20. 01:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem használ a kutyádra bármelyik bolhaírtó? Vegyél Neostomosant 3 ampullát. Hetente ezt a hármat öntsd bele 3 liter vízbe és jól áztasd meg a kutyát vele. Ne öblítsd, száradjon meg. A bezárt szobáknál pedig a küszöböt kezeld le hetente bármivel.
2010. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A neostomosan csak kiirtja és nem tartja távol. Hiába irtom ki, visszajönnek.
2010. jún. 20. 16:05
 13/27 A kérdező kommentje:
És rámennek a kutyákra spoton, nyakörv, orvosi kezelés stb mellett.
2010. jún. 20. 16:05
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

Mióta kínlódsz vele?

Nem hiszem, hogy olyan van, ami távol tart.Minden szer csak elpusztít.

2010. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nyár óta. Lehet hogy a sponton stb is csak elpusztít de ezek csak akkor mennek el ha valami erős szerrel kezelem őket, és a spoton stb nem hogy távoltartja őket, de még csak el sem pusztítja.

Ha más el tudja érni hogy a kutyája ne legyen bolhás akkor nekem is el kéne tudni...

2010. jún. 20. 16:57
 16/27 anonim ***** válasza:

Talán ez?


- 45 m2 területre

- közvetlenül 200V-ba csatlakoztatható

- 20000Hz-45000Hz között bocsát ki ultrahangot

- látható eredmény 72 óra múlva.


WEITECH WK 0523 ULTRAHANGOS ELRIASZTÓ

A hatótávolság 45m2

A Weitech kisállatelriasztó készülékek komplex hangot generálnak és bocsátanak ki nagyon magas hangfrekvencián (ultrahang), ill. magas intenzitáson. Ez az ultrahang emberi fül számára nem hallható, de a rágcsálók és a legtöbb bogár valamilyen módon hallja, ill. érzékszervével érzékeli ezt a magas frekvenciájú hangot.

A folyamatos és váltakozó erősségű, frekvenciájú ultrahang megzavarja az állatok idegrendszerét felborítja egymás közötti kommunikácójukat, szokásaikat és megszakítja táplálkozási láncolatukat, melynek következtében nem találják meg prédájukat és elhagyják a készülékekkel védett területet.

Az ultarhang ugyan úgy viselkedik, mint a hallható hang: kemény felületekről visszaverődik, és puha felületek elnyelik. Nem hatol át falon és a leghatékonyabban beltérben fejtik ki hatását.


Üzembehelyezés és használat elektromos készülékek esetén:

Egyszerűen helyezzük a készüléket bármely konnektorba. A készülék automatikusan működésbe lép, melyet a világító LED is jelez. A készülékhez nem szükséges karbantartás, vagy újratöltés. Működtesse a készüléket folyamatosan, amennyiben szükséges alkalmanként helyezze át másik konnektorba. A legjobb eredmény érdekében helyezzen el külön készülékeket az egymás melletti szobákba és az emeletekre. Két hét után várható az eredmény! További használata megakadályozza a kártevők visszatelepülését.

Gyártó: Weitech

Ár: 5 000 Ft

2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A spot-on megfelelő méret, az egész szép lassan csak a bőrbe csepegtetve?
2010. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
10 éve van kutyám csak tudom hogy kell használni, különben meg az orvosnál vettem ahol a kutyák is jelen voltak, szóval duplán nem tévedhettünk. Tödd fajtát is használtunk, egyik sem vált be. Ez alatt a 10 év alatt volt hogy nem használtunk bolhairtót mégsem voltak sosem bolhásak, pedig semmi nem változott az életünkben.
2010. jún. 20. 17:01
 19/27 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes az egész, hiszen a bolha száraz időben van igazán elemében, most meg elég esős az időjárás. Valami megváltozott a környezetedben, hogy ennyire nem bírsz a bolhákkal.
2010. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
lehet h egyszerüen csak gyakrabban kene fürdetni a kutyat. a mieink nyaron amilyen gyakran csak lehet fürdenek es nem bolhasak, pedig a környezetben rengetek kutya, macska, söt meg diszno is van.
2010. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!