Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környezetet mennyire kell...

A környezetet mennyire kell kitakarítani ha bolhás lett a kutya?

Figyelt kérdés

Utána néztem de nem világos, mindenhol mást írnak. Ti hogy tudjátok, nektek hogy vált be?

Az egész házat ki kell takarítani, az olyan helyeket is ahol esetleg a kutya de még én sem jártam soha és be van zárva vagy csak ott ahol a kutya tartózkodik vagy járt valaha?


2010. jún. 20. 01:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

A kutyát évente pár alkalommal kell fürdetni, az egyiknek így is tönkrement a szőre mert kicsi koromban kaptam és ezt nem tudtam, gyakran fürdettem. Vegyszerekkel meg még úgy sem fogom gyakrabbak, mert biztos hogy nem használ neki a sima víztől meg nem mennek el a bolhák.

Amúgy semmi nem változott a környezetben. És nincs belőlük sok, alig látok elvétve de az a pár sehogy sem akar megpusztulni...

2010. jún. 20. 19:04
 22/27 anonim ***** válasza:

A Neostomosanos bemosás nem fürdetés, de mindegy.

Remélem, meg tudod oldani a gondodat.

2010. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Neocidolt próbáltad már? Kb. 1000Ft.

Lehet, hogy a bolháitok immunisak a piretrinre :D. (A Neostomosan hatóanyaga). A neocidolnak más, próbáld ki esetleg azt.

2010. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem is neked írtam hanem aki azt mondta fürdessem gyakrabban. De azt is el kell mondjam a neostomosant is haszáltam 2x, de még mindig vannak bolhák. Azon kívül a kutya szőre is ronda lett tőle.
2010. jún. 20. 21:14
 25/27 A kérdező kommentje:

A neocidollal nem lehet macskát fürdetni (mindenesetre én a használati utasításnak hiszek, nem kisérleteznék a macskámon) akkor meg hasztalan számunkra mert az is van itthon.

Különben meg a neostomosan kinyírta a bolhákat de ennyi, visszajöttek pedig raktam rájuk utána spot-ont, nyakörvet minden félét próbáltunk.

2010. jún. 20. 21:17
 26/27 anonim ***** válasza:

Jól tudod, a Neocidol cicára nem jó.

Insecticidet próbáltad?

Utolsó voltam.

2010. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Avval permetezem a lakást.
2010. jún. 21. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!