Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik akkor ha a kutya...

Mi történik akkor ha a kutya nem 6 hetesen kapja az első oltást, hanem mondjuk, egy vagy két héttel később, mit fog hozzá szólni a doki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy rendes tenyésztő 6 hetesen beoltatja..blablablabla...de azért kíváncsi vagyok.

Köszönöm.


2010. jún. 20. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A doki semmit. A kölyök szólhatja hozzá azt, hogy már beteg és mire megkapja az oltást már késő (lásd a tegnapi kérdezőt, akinek 10 hetesen pusztult el a kutyája)
2010. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a doki semmit nem fog hozza szolni. a te döntesed/lehetöseged hatarozza meg, hogy mikor viszed. csak figyelj oda, hogy addig nehogy összeszedjen valaimt es ha netan valami rendelleneset, szokatlant tapasztalsz, akkor azonnal irany a doki.
2010. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi dokink csak 8 hetesen adja az első oltást.
2010. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20.08-nak

Igen, de alomban.Oltott szülőknél. Ha elhozzák a kutyát már 2 oltásának kell lennie. Gondolom akkor ti 10 hetesen adjátok a kutyákat.

2010. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mi nem adjuk sehogy a kutyákat, nem vagyunk tenyésztők, kapott a kisfiam egy kutyust 8. hetes volt (szombaton töltötte és szerdán hoztuk haza) felhívtam a dokit és mondta szombaton vigyem be mert 8 hetesen kaphatja az első oltást. "Otthon" csak féreg hajtót kapott ő is meg a testvérei is. Nem tudom miért de a mi orvosunk 8 hetesen adja az első parvo oltást, rá 2 hétre a másodikat, utána még 2 kombináltat és azt hiszem úgy mondta, hogy azután még 2x kell majd vinni veszettségi oltásra míg be nem tölti az egy évet. Most lesz szombaton 11 hetes és jövőhéten visszük az első kombináltra.
2010. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Keresztanyukámék kutyája is később kapta meg az oltást és amikor ment mindig eldőlt vagy elcsuklott a lába és elesett:S Azt hiszem,hogy élete végéig tartott ez nála,nem tudom,mert még nagyon pici voltam nekem is úgy mesélték:)
2010. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!