Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az alpha zoo vagy...

Szerintetek az alpha zoo vagy a fresnaph a jobb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szertintem mindkettő drága, a legjobbak és a legrugalmasabbak a kis kutyás boltok, és olcsóbbak is rendszerint.
2010. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél venni.

Vannak dolgok, amit csak a fresnapfban tudok megvenni, de egy csomó minden olcsóbb az alpha-zooban.

2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alpha Zoo-ról hallottam már, de még nem voltam. Nekem a Fressnapf bejön, órákig tudok nézelődni aztán meg feleszmélek, hogy már megint kidobtam egy rakás pénzt... :)
2010. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó:


Fogadjunk nő vagy :D

2010. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én sokat jártam Fressnapf-ba, de mostanában az eladók bunkók és sokszor azt érzem nem is értenek a dolgukhoz. Ellenben az AlphaZook-ba kellemes meglepetés ért, mert az eladók kedvesek és barátságosak. Az árról annyit, hogy több terméket összehasonlítottam és mindbe olcsóbb az AlphaZoo, sőt van pár termék ahol az árkülönbség közel 30% !!! Ja, és magyar tulajdon. (nekem ez is számít)
2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a 20:11-es honan veszi hogy nő vagyok??
2010. jún. 20. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
21:18 szóról szóra ugyanezt akartam leírni, így megspóroltad nekem! :)))
2010. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még eddig egyszer voltam alpha zoo-ba kérdeztem valamit és nézett rám az eladó mint borjú az új kapura ..fogalma sem volt szerintem azt sem h. mire való amit mutatok...de azért nem általánosítok. Nekem az alpha zoo tán barátságosabb egy kicsit, árban meg ugyanolyan drága hacsak nincs valahol valamilyen akció.
2010. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. márc. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!