Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti mit szóltok, ha...

Kutyások! Ti mit szóltok, ha valaki megszól, hogy kutyaszőrős a ruhátok?

Figyelt kérdés
Óhatatlanul rákerülhet pár szőr annak a ruhájára, akinek van kutyája.
2018. aug. 16. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
A kutyaszőrös ruha nem tiszta ruha. Otthoni viseletre még elmegy, de pl. munkahelyen, színházban kifejezetten igénytelen, koszos hatást kelt.
2018. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
83%
Ha csak sétálgatok bekaphatja, semmi köze hozzá. Hivatalos helyeken nyilván nem annyira néz ki jól.
2018. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott kutyaszőrös lenni, ha mégis, akkor letisztítom, esetleg átöltözöm mielőtt elmennék valahova.
2018. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Látszik kedves első, hogy neked sem benti kutyád van.


Akármennyire vigyázol, mivel a kutya bent él a házban, velünk, így a bútorokon, földön és ruhákon is elkerülhetetlen egy kis szőr.

Nyilván nem tiszta szőr a ruha amiben kimozdulunk, de egy-egy kósza szőrszál rajtamaradhat.


Én nem foglalkoznék vele. Azt jelenti, hogy az az ember meglepően bunkó, neveletlen és semmiképp sem méltó a társaságomra.

Max valami frappánsat visszaszólnék, hogy "Nekem legalább nem a szívem szőrös" vagy "Engem legalább van aki szeret így is" esetleg "Fogadok, hogy a kutyám tisztább, mint néhány ember aki a buszon közlekedik" vagy valami, ami a helyzethez passzol. Lényeg, hogy vitatkozni nem szabad leállni velük, mert az IQ-juk meglehetősen alacsony lehet.

2018. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pedig panelban lakom nekem is benti kutyám van. Sőt kutyáim, mert kettő kicsi igazán szőrhullató kutyusom van. Nekem még nem szóltak be, de én is valami frappánsat szólnék vissza. Emlékszem még iskolás koromban egyik osztálytársam állandóan szőrős ruhába járt suliba. Na neki beszóltak többször is. Én nem szégyelltem, hisz rajtam is volt 1-2 hiába mentem mindennap tiszta ruhába. Elkerülhetetlen, sőt én mosolyogni is szoktam, hogy ha fekete akkor az egyik kutyámé, ha barnás fehér akkor a másiké. Mosolygok, és leveszem magamról ennyi.
2018. aug. 16. 17:11
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
En rohadtul le szarom xd
2018. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%

4

Hát, kedves négyes, semmi frappáns nincs az általad annak gondoltakban, unintelligencia annál több ...


Nem, nincs benti kutyám, mert a tisztaság fontos a számomra, és látom, hogy az állatszőrös ruházat nem tiszta ruházat. Ezen az sem változtat, ha olyan környezetben élsz, ahol mások még koszosabbak.


A kuytyaszőrre pedig nem kell "méltónak" lenni. A tisztaságra igényesnek viszont igen.

2018. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
* nekem pedig * bocsánat kicsit félreérthető így
2018. aug. 16. 17:14
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: vannak ezek a tapadós hengerek, sokat segítenek a ruhád tisztán tartásában ez esetben.


Egyes voltam.

2018. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Ahaaa, szóval kedves hetes. Szerinted akinek benti kutyája van az csak koszos ember lehet egy koszos házban?


Igazán okos vagy, mesélj még :D .

Remélem érezhető a szarkazmus ;) !

2018. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!