Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti mit szóltok, ha...

Kutyások! Ti mit szóltok, ha valaki megszól, hogy kutyaszőrős a ruhátok?

Figyelt kérdés
Óhatatlanul rákerülhet pár szőr annak a ruhájára, akinek van kutyája.
2018. aug. 16. 16:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hengerrel le szoktam szőrözni a ruhámat mielőtt elindulok. Azért nem mindegy, hogy 1-2 kutyaszőr van a ruhán vagy az egész ruha olyan és más messziről is látszik ahogy szóródik le róla (igen, láttam már ilyet és a gazda szerint ez így rendben van munkahelyen... - szerintem meg nincs). Általában az utóbbit szokták leszólni, nem véletlenül.
2018. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kutya és cicaszőr van, rendszeres napi porszívózás mellett is nyilván maradnak szőrszálak. A fent említett hengert használom, ami leszed minden szőrt a ruháról, sőt, mindenkinek ajánlom akinek nincs állata, mert baromi csúnya tud lenni a rengeteg haj a ruhán vagy akár szöszmösz, pihe.


Egyébként engem igazából nem zavar másokon és magamon se egy-két kósza szőrszál, inkább taszító az amikor valakinek a háta és a válla tiszta korba és haj a fejéről, na az igénytelen hatást kelt....

2018. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Mit szólok? Megköszönöm a felvilágosítást, ha nem szól, sose tűnik fel, hogy szőrös a kutyám/macskám...

Aki bunkó, az is marad, kár rajta görcsölni. Nem hívom vendégségbe, aki retteg a szőrtől és kész.

2018. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Van abban valami érdekes, hogy a legjobb védekezés a támadás alapon egyesek azt bunkózzák, akinek van szeme és meglátja, hogy az ő ruhájuk nem tiszta, hanem szőrös. Olyan ... szociálisan alulkulturált.
2018. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

14: Nekem pl anyukám azt tanította gyerekként, hogy nem illik idegeneket megbámulni, beszólni, satöbbi. A szőrös ruhánál durvább alakoknak sem.

Most akkor ki is a szociálisan alulkulturált...?


(Tetszik vagy sem, szőrös állattal szőr jár. A tiszta ruha és a hengerezés ellenére is.)

2018. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15

Igen, az értő olvasásra nem tanított meg anyukád. Sem.


1, Én írtam először a tisztítóhengert a válaszolók közül.

2, Semmiféle "beszólás vagy bámulás" nem hangzott el a válaszaimban.


Örülök, hogy segíthettem leírt szöveget értelmezni számodra.

2018. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%
És a végére, csak neked: "tetszik vagy sem", ami szőrös, az nem tiszta. Akkor sem, ha a kiskedvenckéd koszol össze.
2018. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Különösebben nem izgatnám magam, egyébként max mondanám, hogy van azon macskaszőr is. Két kutya, egy macska. Ha elindulás előtt leszőrhengerezem is a ruhámat, egy-két szőrszál általában azért mindig marad rajta.
2018. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát még mindig jobb mintha büdös lennék. Kereskedelembe dolgozok, hát mikor konkrétan nem tudok a vevőnek segíteni olyan ordenáré büdös és ápolatlan mer öklendezek akkor inkább legyen kutyaszőrös. Nekem kinti kutyám van és az a helyzet hogy a lakásban is fellelhető a szőre nyilván nem olyan mennyiségben mintha bent lakna de azért van. Ha sétálni viszem ,,játszós,, ruhába vagyok ha pl dolgozni megyek akkor abban a ruhában nem ölelgetem. Kerül a lakásba szőr a ruhámról mivel nem a küszöbön vetközöm le, de így is én vagyok a nyerő a hosszú hajammal na abból van mindenhol kb még ott is ahol nem szoktam tartózkodni.
2018. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
58%
"Inkább a ruhám legyem szőrös, mint a szívem,,
2018. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!