Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot lenne érdemes...

Melyik tápot lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, de nehéz a döntés. Nyerses kutyáról van szó, 1 éves és 27 kiló, 30-32nek várom teljesen kifejletten, most nyúlánk kamasz.

Ideiglenesen váltanánk tápra, mert egyrészt 3 naponta porcióztam eddig (mini fagyasztó), és félek, hogy nem tudom elég jól összeállítani az ételt. Sajnos errefelé nincs lehetőségem olyan sokfajta húst beszerezni, sokszor kap csirkét, aminek semmi tápértéke.

Egészséges, nem különösebben érzékeny gyomrú, nem is válogatós kutya. Tudok pár jó tápot, de ha nekem kell választanom akkor már nehezebb az ügy :D 12 hónaposnak még junior táp kell ugye? 2000/kg ár alatt/árig keresek valami jót, eddig ezeket néztem ki:

Real Nature Wilderness, Carnilove, Wolf of Wilderness, Petvita, N&D, Platinum.

Ezek mind hidegen sajtolt tápok? A beszerezhetőség is fontos szempont, illetve az ár érték arány. Mit gondoltok? Tapasztalatok is érdekelnek.



2018. aug. 20. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kutyát kétféleképpen lehet megfelelően táplálni. 1. száraztáp 2. Hús-zöldség-gyümölcs. A többi a méreg. :)
2018. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sok nyerses ördögtől valónak tart minden tápot, de szerintem igenis vannak jó tápok, amik tartalmaznak mindent megfelelő arányban, és jók a kutyának. Persze meg kell válogatni, és nem szabad bedőlni a reklámnak. Inkább egy jó táp mint a rosszul összeállított barf, de inkább a jól összeállított barf mint a táp. De mindkettő jó lehet úgy gondolom :)
2018. aug. 20. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!