Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran viszitek kan...

Milyen gyakran viszitek kan kutyátokat pároztatni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Soha, mert nem vagyok mocskos szaporító, és ivartalanítva is van, nehogy véletlen valamikor párzani tudjon.
2018. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten...

Hát beléd sem szorult sok ész, az biztos! Sajnálom szerencsétlen kiskutyádat, na meg az összes többi kölykét, akik most az utcán, meg a menhelyeken szenvednek. Ivartalanítsd, ne kínozd.

2018. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés tenyészkannak van lehetősége sokszor fedezni. Még a legfelkapottabbak sem fedeznek a hét minden napján, sem minden hónapban.

Egyedül külföldi elit-szuper kanoknál van sorban állás talán.

2018. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Soha,és ivartalanítva is van! És a szuka kutyám is ivartalan!

Felelős gazdi vagyok!

2018. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
2 kan kutyám van, és mivel szeretem őket, ezért soha nem viszem őket fedezni. Nem akarom kitenni a stressznek őket. Inkább ivartalanítva vannak, így sokkal tovább lesznek velem. Elkerüli őket egy csomó betegség.
2018. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Metionin ***** válasza:
Soha. 9 éves, ivaros (sajnos nincs olyan doki 40 km-es körzetben aki műt, különben rég ivartalanítva lenne) de erre mindig szigorúan vigyáztunk, hogy ne fedezhessen. A kutya nem ember, hogy szükséglete legyen a párzás. És a menhelyek is tele vannak, nincs a világnak szüksége évi 2-3 random keverék alomra.
2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!