Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek az amerikai akita...

Melyek az amerikai akita legfontosabb jellemzői és tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van amerikai? Én eddig csak a japánt ismertem...
2010. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen van amerikai. nézd meg, gyönyörű [link]
2010. jún. 21. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg gyönyörű! Kösz a választ, okosabb lettem...
2010. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az a különbség h az akitának egy részét tovább tenyésztették az usában innen ered a neve is.Amerikai akita később "kapta meg" AZ EREDETI, JELENLEG IS ÉRVÉNYBEN LÉVŐ FAJTASTANDARDot.Magasabb , nagyobb.

[link]

tényleg gyönyörűek csak számomra a jellemük nem megfelelő :-(

2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi előző ezt én is tudtam.de nem erre vagyok kíváncsi hanem pont arra amit nem írtál le a jellemére
2010. jún. 21. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elég makacs kutya, a nevelése nem egyszerű, első kutyának nem ajánlom. Kölyök korában nyugodt, szintén makacs, és kevésbé ragaszkodó. Később kevésbé lesz nyugodt. Nem támad ok nélkül, de megvédi magát.

Van egy ismerősöm, aki pitbullal és még annál is erősebb kutyával dolgozik, azt mondta, az akitát nem biztos, hogy bevállalná.

Nem akarlak eltántorítani, iszonyat gyönyörű és okos kutya, de nagyon kell vigyázni és még mindig azt mondom, hogy első kutyának nem ajánlom. Egyik ismerősöm most vett egy akitát, és igen nagy fába vágta a fejszéjét.

Viszont tényleg, ha van némi tapasztalatod, vagy közvetlen környezetedben valaki, akinek volt már dolga harciasabb kutyákkal és jól átgondoltad, felkészültél rá, az eszében nem fogsz csalódni az biztos! :)

2010. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
végre! köszönöm a választ! nem első kutyus:) direkt nehezen formálható kutyát akarok, mert sokat akarok vele foglalkozni,tréningeztetni fejleszteni és talán még vadászni is kivinném.....majd :)
2010. jún. 22. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:

az előző vagyok! :)

Na akkor mindent bele, mert igazi kihívás! :)

Sok sikert, és majd írj a fejleményekről! :)

2010. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok. köszi!:)
2010. jún. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!