Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek az "ideális" nőgyógyász...

Melyek az "ideális" nőgyógyász legfontosabb tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de engem tényleg érdekel, hogy ki mi alapján választ...

Annyiszor hallani, hogy X esküszik Y-ra, de a másik inkább Z-t ajánlja, aki aztán W-nek egyáltalán nem szimpatikus stb. Gondolom a szakmai tudás alapvetően fontos mindenkinek, de azon felül mi a döntő? Hogy mennyire kedves, hogy milyen idős, hogy fáj-e, ahogy vizsgál, vagy micsoda??? Köszi


2010. júl. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az eksődleges szempont az volt, hogy nő legyen:)

Nagyon szégyenlős vagyok, egy nő előtt nekem könyebb volt. Emellett persze fontos, hogy értsen a dolgához, kedves legyen, türelmesen válaszoljon a kérdéseimre és óvatosan vizsgáljon.

2010. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én sok véleményt kérdeztem meg, mielőtt döntöttem. Mindenki mást mond...

Szóval, mikor megvizsgál, nem érzel semmit, ez nagyon fontos. nekem az előző dokinál (aki drágább volt)mindig fájt kicsit és véres váladék is volt utána. Ennél a dokinál semi. Nem kell feltétlenül nőnek lennie, hallottam már bunkó női nőgyógyászról is. Szakmailag felkészült legyen, pl. az én orvosom igazságügyi orvosszakértő is meg érzéstelenítő szakember is. legyen pontos, ne rúgjon ki pár perc alatt, nem kell feltétlenül a legdrágábbnak lennie. Legyen nagyon korszerű ultrahang gépe, fel lehessen hívni, ha problémád van 8az enyémet minden este 6-8-ig lehet hívni kérdésekkel) és lehet neki iwiwen és email címen is írni és válaszol is. Korszerű, modern, citológiát pl. sms-ben megküldi. Amire ráfekszem, nála még az is sokkal szebb, kényelmesebb és nem olyan ijesztő, mint a kórházban. Az ultrahanghoz 2 monitora van, nem kell oldalt fordulnom, nekem szemben egy nagyobbra kivetíti. Utána egyből nyomtatja a fekete-fehér vagy színes képet. Az ultrahangot egy monitoron belül rögtön 4D-ben is mutatja. esetleg fel lehessen fogadni, ha szeretnéd, ahol én lakom(Veszprém) csak párat lehet.

2010. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még ha valaki olvassa, az emberi jellemzők közül mi a legfontosabb? Jobb, ha tök kedves, vagy jobb, ha egy kicsit távolságtartó inkább, ilyesmire gondolok. Köszi! :)

2010. júl. 14. 22:27
 4/4 anonim válasza:
nekem a túl rideg nődoki nem jön be, ne legyen annyira távolságtartó. akkor inkább kedves.
2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!