Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan pit vagy staffy...

Van itt olyan pit vagy staffy gazdi akinek a kutyaja nagy baratkozos mas kutyakkal szemben es siman el mered engedni egy futtaton vagy egy kutyastrandon?

Figyelt kérdés

Ha ilyen tipusu kutyaval talalkozok kutyastrandon mind porazon van, es kicsit agressziv mas kutyakkal.


Az enyem egyaltanan nem ilyen, bent van a kutyak kozott szabadon.

Ez mindig ilyen marad vagy az enyem is ki fogja ezt nőni??? 10 honapos


2018. aug. 26. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem én vagyok a gazdi, de nagyon jól ismerem a kutyát. Szóval, egyik barátnőmnek van egy staffordja. Az a kutya egy tünemény. Olyan birka, hogy bárki bármit csinálhat vele. Kutyákkal remekül kijön, el lehet engedni bárhol, az emberekkel is nagyon barátságos. Viszont azt tudni kell róla, hogy rengeteget foglalkoztak/foglalkoznak vele. Kutyasuliba is jártak. És rengeteget futtatóznak
2018. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Nekem is sztafim van és ő is ugyan ilyen természetű. Mindenkivel barátkozna.
2018. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez a bulltipusúak alaptulajdonsága. Mivel eredetileg harcoltak, így kutyákkal szemben nagyon dominánsak, vagy egyáltalán em tolerálják őket.
2018. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez a természetes tulajdonságuk. Megjöttek a lepontozók akik szerint dajkakutyák voltak? :"D hát nagyon nem. De nem értem miért vagy mit kell ezen tagadni. Nekem is amstaffom van, a család másik kutyáját imádja, de a többit ki nem állja. Nincs ezzel baj, nem kell hisztizni
2018. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik kutyával eleget foglalkoznak, járnak vele kutyasuliba, kutyás társadalomba és szocializálják az általánosságban bármilyen kutyával kijön, ami hasonlóan jól nevelt. Persze akinek dísznek vagy faroknövelőnek van és nem foglalkozik vele annak nem csoda ha csattogtatja a kerítést ha elmegy előtte valaki.
2018. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert a genetika és az ösztönök csak nevelés kérdése. Tudjuk.
2018. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően agresszívebbek más kutyákkal. 1,5-2 éves koruk körül szokott ez láványosan előjönni belőlük. DE következetes neveléssel és megfelelő szocializációval ennek elejét lehet venni. Kutyasulinkba sok bull typ kutyus van és, akik a kezdetektől megfelelően foglalkoznak a kutyával ott semmi gond nincs. Sőt, problémás kutyát is vissza lehet vezetni a helyes útra. Volt olyan ,aki szájkosárban kezdte,iszonyat agresszív volt mostmeg már vidáman szaladgál,játszik a többiekkel.

Tehát, a kérdésedre a válasz,hogy nem nem fog csak úgy bevadulni a kutyád.

2018. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Nevelés kérdése. Én több olyan bull típusú kutyát ismerek(a legtöbb pit, bullterrier vagy amstaff) akiket konkrétan kenyérre lehetne kenni. Nagyon jól eljátszanak minden kutyával, embereket imádják, mindig jól viselkednek. De csak azért, mert ilyenné nevelték őket. Azért meg kell hagyni, hogy sok olyan gazdi van, akinek a kutya f..szméregetésre van, és direkt csinálnak a kutyából közveszélyes őrültet.
2018. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!