Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kis kutyam nem tudja...

Husky kis kutyam nem tudja megtalni pl pacsi egy oraig csinaltam vele de akkor se fogta fel mindent ugy csinaltam ahogy videoba lattam de nem sikerult mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hetes szibériai husky

2018. aug. 28. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Fujj, buta kutya, ajándékozd el. Te meg figyelj jobban a suliban hétfőtől, borzalmas a helyesírásod.
2018. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

10 hetes kutya kb 10 percig tud figyelni... Ő még egy babakutya, nem fog neked órákig figyelni. Olyan, mint egy két éves kisgyerek, nem tud sokáig koncentrálni még.


Ha meg lesz az összes oltása, akkor vidd el kutyaoviban, ott megfogják neked tanítani, hogy hogyan lehet mindent gyorsan és hatékonyan megtanítani a kutyának.

2018. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Még hányszor teszel fel ilyenkérdéseket?


Mégcsak 10(!) hetes ember!

Még nagyon fiatal, te 1-2 hónaposan már megtanultál táncolni, vagy mivan?

Majd ha idősebb lesz, megfogja érteni, de ilyen fiatalon nem, ahogy egy kisbaba sem tudná..

2018. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki masodiknak valaszolt a kerdesemre annak nagyon koszonom a tobbi 2 meg ha nem tetszik valami akk taka😘
2018. aug. 28. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Hogy csináltad? Milyen videót néztél? Miért egy órán át kínzod a 10 hetes kölyköt, ha csak úgy 8-10 percet tud még csak figyelni?


Ha nem értesz a kutyatartáshoz, neveléshez, tanításhoz, miért kellett husky?

2018. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a trükktanítást fel kell építeni, nem lehet rögtön a közepébe ugrani, főleg nem egy kölyöknél.

Sok trükk egymásra épül, úgy könnyebb megtanítani, ha a helyes sorrendben teszed.


Én először az ült ajánlanám megtanítani neki. Husky makacs fajta, rá kell jönni, hogy mi az a motiváció, amiért szívesen dolgozik. Ez lehet kaja, játék.

Ráadásul még egy 10 hetes kölyökről beszélünk, jó ha 10 percig koncentrál. És nagyon helytelenül teszed, hogy elvárod tőle, hogy azonnal megtanuljon egy trükköt és órákig figyeljen.


A videó meg nem szent írás, nem mindenkinek válik be az a módszer amit ott mutatnak. Kiinduéási alapnak jók, de tudni kell a kutyádhoz igazítani, ami kezdő kutyásoknak sokszor nem egyértelmű.


Amint megkapta az oltásait, kezdjetek kutyaoviba, majd suliba járni, mert különben nagyon meg fogjátok bánni, hogy nulla hozzáértéssel egy ilyen kemény fajtát vettetek. Ráadásul neked rengeteget kell még tanulnod a kutyákról.


A kutyaovi, suli mindenhez egy jó alapot ad.

2018. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk minden alap trükk simán ment, pár nap alatt. Aztán jött a pacsi...katasztrófa. Beletettem a kezembe a lábát, mondtam neki, ezt ismételtem. Adtam érte kaját. Ha picit mozdította már azért is. De aztán sose jutott el addig h magától adjon. Feladtam, 1 hónap szünet. Utána kipróbáltam, és váratlanul leesett neki. Megért benne a tudás, vagy nem tudom :D
2018. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 orat nem szo szerint kell erteni🤦‍♂️🤦‍♂️
2018. aug. 29. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor fogalmazz érhetően te írástudatlan!
2018. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!