Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Észre fogják venni, hogy...

Észre fogják venni, hogy végig be volt zárva?

Figyelt kérdés
Én vigyázok egy kutyára,de megharapta a lányom ezért be van zárva kenellbe. A gazdája azt tudja csak éjszaka van bezárva ahogy ők szokták. Ráfognak jönni szerintetek?
2018. aug. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Na rád sem bíznám többet a kutyát :D
2018. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy igen, a kutya biztosan árulkodni fog, sőt lehet még 24 órás videófelvételt is készített arról, hogy be volt zárva.
2018. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nászuton vannak. Nem akarom őket ezzel zavarni.
2018. aug. 29. 11:31
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora az a kennel? Hány napig akarod ott tartani? Az én kutyám már akkor bekattan, ha előző nap csak rövid sétára volt idő, másnap nem bír magával és tele van levezetetlen energiával. Esetleg ebből következtethet rá, ha olyan a kutya.
2018. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Még 12 nap. Hát egy átlagos kenellben van szerintem 3x3-as.
2018. aug. 29. 11:34
 6/51 anonim ***** válasza:
74%
Az udvaron? Ha igen, akkor nem értem, a gyerek egész nap ki van zárva a kertbe? Ha nem akkor miért nem lehet megoldani az elszeparálást (ha a gyerek nincs kint akkor kutya idő, hogy szerencsétlen ne legyen napokig bezárva)? És te mégis hol voltál hogy meg tudta harapni?
2018. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%

Remélem igen, és messze elkerülnek téged a kutyával.

Mekkora és milyen kutya? Mekkora a lányod? Hogy történt a harapás???

Azért a kutyák nagyon nem szoktak ok nélkül (és főleg figyelmeztetés nélkül) harapni. SZóval ha kicsit is figyelnél rá, akkor láthatnád a kutyán, ha valami már nem jó neki, és akkor mondjuk rászólhatnál a lányodra.


AZért megsétáltatod néha???

Vagy mostantól minden percét a kennelben tölti majd 12 napig???

2018. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
12%
Ha nincs kamera, akkor nem. Nehogy már az a dög legyen a fontosabb.
2018. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

Rájönni nem fognak, hacsak valaki nem mondja el nekik, de az biztos, hogy nem a legjobb megoldást választottad (inkább a lehető legrosszabbat). Egy 3*3-as kennel nagyon kicsi. Legalább a napi séta megvan? Bár gondolom nem. Egyébként éjszakára miért van bezárva egyáltalán? Vagy amikor a gyerek nincs kint miért nem lehet kint a kutya? A 12 nap rettentően hosszú egy kis kennelbe zárva.


Mennyi idős a lányod? Mit jelent a megharapta. Játék közben kicsit véletlenül megkarcolta vagy a lányod kint ült az udvaron és a kutya odament és megharapta vagy a lányod durva volt vele és védekezésből vagy fájdalomból megkapta. Egyébként kisgyereket és állatot nem hagyunk kettesben, de a harapás tényét mindenképp mondani kell a kutya gazdájának és ők meg tudják tenni a lépéseket.

2018. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Német juhász kutya. A gyerekek sokat vannak kint. Medence,trambulin, homokozó gyerekház van kint.de persze még lehetne oldani hogy pár órára kint legyen csak nagyon nehéz volt bezárni. Morgott ránk is. Nem örülnék ha engem is megharapna, fellökne (7honapos terhes vagyok)
2018. aug. 29. 11:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!