Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kihúzatom a bölcsességfogam...

Ha kihúzatom a bölcsességfogamat, akkor azt otthon észre fogják venni? Sürgős.

Figyelt kérdés

Még az íny alatt van, de be van gyulladva.

Viszont anyám nem engedi meg, azért nem mertem időpontot sem lérni hozzá. Túl akarok rajta lenni, nem hetekig várni, míg meggyőzöm anyámat.

Kifizetném, eltitkolnám, csak nehogy észrevegye.


2018. máj. 16. 16:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Mi az h nem engedi meg??? Ezzel veszélyeztet, bántalmaz, elhanyagol. Az orvosi ellátás fizikai szükségleted, amit nincs joga tőled megtagadni.
2018. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
14%
Ha az íny alatt van, akkor nincs mit kihúzni. Növésben van, a gyulladást kell kezelni, nem műtéttel kibányászni. Menj el fogorvoshoz.
2018. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Liz* válasza:
95%
Akkor menj el egyedül fogorvoshoz, csak szakember tudja meghatározni, hogy mi a helyzet a fogaddal. Valószínűleg csak növésben van és azért fájdalmas, de ha tényleg gáz van akkor tovább fog küldeni fogröntgenre, és ha ott úgy állapítják meg, hogy el kell távolítani, akkor azt csak műtéttel lehetséges a szájsebészeten.
2018. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Anyám is ugyanezt mondja, hogy növésben van, ki fog nőni, íny alól nem lehwt kihúzatni.

Pedig, de műtéttel, én megszabadulnék tőle, mert ínytasak is van rajta.

2018. máj. 16. 16:34
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

Még hányszor akarod megkérdezni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__9..


Már ennél a kérdésnél a válaszadók is tudják hogy anyukád nem enged.. 18 vagy, állj a sarkadra

2018. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Műteni tudják, kihúzni nem. És kétlem hogy eltudnád titkolni, mert úgy feldagad a helye, hogy akkora lesz mint a fejed, ráadásul beszélni is nehezebb így, az evésről nem is beszélve. Ez nem olyan procedúra mint egy sima fog húzása.
2018. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Akkor rábeszélem.
2018. máj. 16. 16:56
 8/42 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy nem mindenkinek olyan, mint nekem, de nekem 2 hete húzták ki mind a négyet, egyszerre és egyáltalán nem fájt, ugyanolyan, mint más fog kihúzása, nincs benne semmi észrevehető. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha nincs ott a fog, akkor hogyan húzzák ki. Első körben menj el a fogászatra, ehhez nem kell anyukád.
2018. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Jaja, anyukám is ezt mondja...

Van fog, csak az íny alatt. Nyomja is. Ő is ezt mondja, hogy nincs mit kihúzatni, bolondságot beszélek.

Ezt szájsebészeten csinálják, felvágják az ínyt és kivésik a fogat, majd összevarrják.

2018. máj. 16. 17:16
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Milyen családok vannak,ez az uj modell,h mindent titkolni kell otthon,nem leht semmit megbeszélni,mert 18 felett is még egy fog huzást is tiltanak,mintha 6 éves lenne vki. Pofám leszakad.. Kihuzatod,ennyi,megverni csak nem fog. :O
2018. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!