Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt így hogy? Szörnyű, hogy...

Ezt így hogy? Szörnyű, hogy mik vannak.

Figyelt kérdés
Miért pont 17 ezer? [link]
2010. jún. 21. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert fajtiszta,mert nyugodt,békés,gyermekszerető és nagyon szép példány szerintem.

Egyébként miért kérdezed?

2010. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura, hogyha valakinek meg kell válnia a kutyájától, akkor miért nem gondos megbízható szerető látogatható gazdit keres neki, hanem olyat, aki kiad érte 17 ezer forintot. Az kb egy havi költsége egy ilyen kutyának, szóval meglep, hogy ilyen fontos.
2010. jún. 21. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ez tényleg furcsa.Én ha eladnám a kutyumat biztosan,meggyőződnék róla,hogy szép környezetben,jó körülmények között,szeretve lenne.
2010. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

gondolom ez csak egy biztosíték a szemében, hogy legalább ellátni lesz pénze az új gazdának, nem fogja sajnálni tőle adott esetben.

ha ingyen is odaadná valakinek, meg lenne rá az esélye, hogy olyan helyre kerül, ahol hónap végén még a család is forintra pontosan kiszámolja a pénz kajára.

de hogy miért pont ennyi, azt nem tudom, de nem is ez a lényeg.

2010. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Szerintem ebben semmi szörnyű sincs. Így legalább olyan családhoz kerül akinek lesz pénze az ellátására. Az a szörnyű amikor valaki láncra verve-éheztetve tartja a kutyáját és nem ez. Úgy látom ez a blöki jó húsban van:) szép példány:)
2010. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
No comment...Durva.
2010. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor el akarja passzolni még akkor is csak a pénzt látja benne, gondolom agyon is lett elletve(a képeken is vemhes).
2010. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2008 októberi születésű a hirdetés szerint.

max. egyszer lehettek kölykei.

2010. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az jó tesz neki nagyon, ha egyévesen elletik...
2010. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutya többet ér és azért ennyi,mert helyhiány miatt adják el. Nem értem problémádat.
2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!