Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt így hogy? Szörnyű, hogy...

Ezt így hogy? Szörnyű, hogy mik vannak.

Figyelt kérdés
Miért pont 17 ezer? [link]
2010. jún. 21. 18:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ezek jó szándékú emberek lennének, akkor megírnák, hogy ellenőrizhető családhoz örökbe adnák, és telefonon elmondanák, hogy mittudomén nemrég ivartalínották, és a műtét árát elkérnék, vagy mondjuk a chip+útlevél költségét, vagy csak simán hozzájárulást, mert nagyon szeretik a kutyust, de meg kell válniuk tőle, mert nagyon megszorultak, és kérnének egy kis hozzájárulást, vagy mittudomén.
2010. jún. 21. 20:35
 12/14 Akiteki ***** válasza:

Igazad van. Ha valakinek meg kell válnia a kutyájától, örüljön ha talál egy jó helyet, ne akarjon belőle pénzt csinálni.

Nálam is volt már úgy, hogy nem tudott a kutya beilleszkedni a falkába. Kerestem neki olyan helyet, ahol egyedüli kutyaként szeretik és nem azt néztem, hogy mennyit költöttem rá. Pedig nem 17 ezret és nem is ellettem 1 évesen.

2010. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg állapotos a kutyus mivel nagyon gömbölyödik a hasa is:)de hogy mért 17 ezer az nem tom de legelább olyan családhoz adják akinek van pénze és eltudja tartani és nem koptaltatja,láncra veri stb!
2010. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát szerintem aki egy állapotos kutyust megvesz 17 ezer forintért, az pont hogy pénzt akar keresni rajta, és egyáltalán nem jól tartani...
2010. jún. 22. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!