Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg olyan szörnyű dolog?

Ez tényleg olyan szörnyű dolog?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám. Az első kutyám aki csak az enyém. Viszont nem egyedül lakunk még, hanem a családdal, de a család egyáltalán nem törődik a kutyával. Nem érdekli őket, idejük sincs rá meg stb (de semmi bajuk vele, szeretik!). Néha ha nagyon muszáj akkor segítenek, pl elvisznek mert nincs kocsim. De közvetlenül a kutyával nem. Engem ez nem zavar és őket sem, meg a kutyát sem. Csóválja a farkát ha meglátja őket de kb itt ki is fúlt az egész. Én mindent megcsinálok a kutyával, na persze így nehezebb de kit érdekel, ezért akartam? De volt néhány ember aki ezen tökre elszörnyedt hogy jaj szegény kutya meg milyen borzalmas ez, de miért?
2010. szept. 18. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki szörnyűlködik ezen, de az hülye. A te kutyád, te törődsz vele, a család nem bántja. Nem tudom kinek az elcseszett világnézete szerint lehet kényszerből szeretni bármit is... Teljesen normális és érthető a családod viselkedése, hiszen nem az ő kedvencük és felelősségük.
2010. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hát de ők még szeretik is! Nagyon. Csak épp máshogy gondolkodnak. Őket nem érdekli a kutyasétáltatás, iskola, trükktanítás, benti kutya, ők még ilyen régi nézeteket vallanak, de nem ártanának neki. Meg nekik vannak más állataik, akikkel meg én nem foglalkozom csak ha kérnek vagy ha baj van.
2010. szept. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!