Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya allergia tünetei?

Kutya allergia tünetei?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta rágja/nyalja a lábát,gyakran nyel,légzési zörejt hallok (kattogó hang).

Nyár eleje óta ugyan azt a tápot eszi ami nem a legjobb Bellason (Lidl)

Ezt most tudtam meg hogy sz#r minőségű táp.

Mindig megszokta enni azt a tápot eddig. Ja és most újra megduzzadt valamennyire a nyaka alatti része (gondolom a nyírokcsomo). De amikor tapogatom olyan mintha nem lenne benne semmi.

És nem is egy nagy duzzanat (nem kör alakú) hanem mint egy csík ami a szája alol indul a nyakáig.

Es nyála is ragadós.

Széklet normális.


Tudom tudom hogy azzal nem érek el semmit hogy már 100x ki írom a kérdést.

Tudom tudom:állatorvos...



2018. aug. 30. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jellemző tünet, hogy a szőre kiszárad, kifakul. Erősebben hullatja a szőrét, a kutya vakarja, rágja magát. A bőre gyulladt, foltokban teljesen kihullik a szőre, súlyos esetben sebesre harapja, vakarja magât. A kutyád tünetei alapján ez nem, vagy nem csak allergia.

Úgyhogy ülj fel egy buszra vagy vonatra és vidd állatorvoshoz.

2018. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most hogy írod a szőréről tényleg száraz...

Tápról tegnap tudtam meg hogy sz@r de lefogom cserélni!

2018. aug. 30. 21:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a csirkére allergiás a kutya. Az én kutyusom is vakarózott tőle, azóta átálltunk a bárányos hipoallergén tápra és nem is vakarózik már.

Adj neki normális, minőségi tápot, már 1000-1200 Ft-os kilónkénti áron is van!

És vidd el orvoshoz, mert ezek a tünetek egy szimpla allergiától többre utalnak!

2018. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Melyik boltban lehet olyat venni?

Mert nálunk a közelben nincs olyan bolt (most nem jut eszembe a neve)

2018. aug. 31. 18:56
 15/17 A kérdező kommentje:

Elkezdett köhögni!

Nincs mese, elfogom jutattni egy állatorvoshoz! Már találtam egy jó állatorvost a neten és itt van a legközelebbi városban!

2018. szept. 1. 13:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik normális állateledel boltban kapsz minőségi tápot. Nem a szupermarketes olcsó vackot kell venni.
2018. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is későn jött meg az eszem hogy állatorvoshoz vigyük :(

Holnap suli és a szüleimnek is kevesebb idelye lesz. :( annyira sajnálom :(

2018. szept. 2. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!