Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet kullancs a kutyám...

Ez lehet kullancs a kutyám hasán? Fehér színű?

Figyelt kérdés
Kutyám idősebb nőstény, ezért a mellbimbói feketék, ezért tartom kizártnak, hogy a mellbimbója lenne az. Alatta van egy fekete színű, az a bimbója, és egy olyan 1 centivel felette van ez a fehér színű pici dudor. Ez mi lehet? Létezik fehér kullancs? A kis pukli széleinél körbe van egy nagyon pici vörös rész is. Érdemes állatorvoshoz elvinnem, hogy ő szedje ki szerintetek, vagy ez lehte ilyen hámsérülés is neki? Van egy pici puklija azért, ezért gondolom, hogy talán mégis kullancs, viszont egyértelműen fehér színű, körülötte pedig nincs elszíneződés a kutyám hasán.
2018. szept. 5. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Bőr alatti kullancs nincs. A fejével kapaszkodik meg és teleszívja magát. Mint ahogy feljebb belinkeltem, ott tök jól látszik a képeken, hogy milyen a kullancs, hiába lettem lepontozva...
2018. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, köszi mindenkinek a választ. :)
2018. szept. 6. 16:40
 13/13 A kérdező kommentje:
Most koraestére elvittem kiváncsiságból egy másik állatorvoshoz is, ő nem azt mondta, mint az előző, hogy szőrtüszőgyulladás, hanem valami kis faggyúmirigy, de nem látta szükségét kiszúrni, vagy akármi, hogy azzal ne azt érje el, hogy még nagyobbra nőjön. Ő is azt mondta, hogy figyeljem meg, ha változás lenne, vigyem vissza. Szóval valószínűleg tényleg csak iylen ártatlan (remélem ártatlan) bőrelváltozásról hittem azt, hogy kullancs. Formára meg mindenre teljesen kullancsnak nézett ki, mivel vettem én már ki korábban a kutyámból kullancsot, egyedül az volt fura, amit korábban írtam, hogy fehér/szürkés, és a kis pukli körül vörös volt neki.
2018. szept. 6. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!