Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig él átlagosan egy...

Hány évig él átlagosan egy közepes testű kutya?

Figyelt kérdés
Az állatorvos,akihez járunk,szerint 15év,szerintem ennél kevesebb.Máshol 12 évet írnak.
2018. szept. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 12-15 év, sokban függ a fajtától és az életminőségégtől.
2018. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,tudom.Az egyik kutyám 13 éves múlt,az állatorvosnak mondtam,hogy lassanként készítem fel magam a búcsúra és Ő erre mondta,hogy 15-16 évig él egy kb.25kg-os kutya.Nem ismerek egy 15 éves kutyát sem.
2018. szept. 6. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek 19éves mopszot, nyugi, még van időd. :)
2018. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy legyen,köszi.
2018. szept. 6. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pontos számadatokat nem ismerem, na meg az átlagban benne vannak a fiatalon elpusztultak is, de a környéken goldenből és hasonló méretű kutyákból is van több 13-14 éves. Ha a te kutyád - korához képest - még jó állapotban van, akkor könnyen lehet, hogy van még pár éve. Az viszont nem hátrány, ha tudatában vagy annak, hogy nem lesz örök életű.
2018. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kar ezzel foglalkozni "elore", inkabb csak elvezd az egyutt toltott idot es mikor eljon a pillanat akkor foglalkozni vele.


Kicsit olyan ez nekem, hogy pl. en el nem tudnam kepzelni, hogy azon aggodalmaskodjam, hogy a nagyi meghalhat barmikor pedig benne van a korban. Imadom szeretek hozza jarni es amig csak lehet szivesen toltok egyutt minden pillanatot vele. Nyilvan o sem orokeletu,de direktben nem keszitem fel magam mar evekkel korabban a halalara.


A kutyakkal is igy vagyok, ha eljon a pillanat, akkor eljon, de addig meg sok kozos kaland var rank.

2018. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!