Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom megevett egy harisnya...

Kutyusom megevett egy harisnyazoknit, más is járt már így?

Figyelt kérdés
Teregettem az előbb, és "ellopta"... Hívtam hogy jöjjön oda hozzám, hogy elvegyem, jött is, de hirtelen lenyelte. Hívtam az orvost, azt mondta ne aggódjak, kijöhet simán belőle vagy fent vagy lent, csak ha nem eszik, vagy levert, akkor menjünk majd, figyeljem a székletét, meg adjak neki sokat enni, hogy biztos legyen holnap kaki. Ez meg is volt, megette, jó kedvű, de aggódom, nagyon bánt. Más is járt hasonlóan, kijött neki komplikáció nélkül?
2018. szept. 8. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Én nem jártam így... Bocsi.

Viszont a tengericucum többször evett nejlonszatyrot. Egy kis parafinolaj segíthet. Dinkakutyunak jobbulást! Neked meg kellemes kakában túrkálást!

2018. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mi mar sajnos jartunk igy!

De halisten nem lett semmi problema, masnap kikakilta!

2018. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Jól mondta a doki. Max nem egy nap, hanem később jön ki.

Ismerősöm kutyája egy kerti cérnakesztyűt nyelt be. 1 hét után sikerült távoznia. Közben a kutya semmi jelét nem mutatta, hogy bármi baja lenne.

Ha nem eszik, netán hány, levert, akkor kell a doki.

2018. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutya? Nekünk kistestű kuityánk van, és a doki meghánytatta (adott injekciót), és egyből kijött. Akkor tud veszélyes lenni ha elakad valahol a belekben (pl. a patkóbél környékén) ami utána gyulladáshoz vezethet. Nyilván egy nagytestű kityánál ennek esélye kisebb, ezért is mondhatta az állatorvos, hogy majd kijön (ebből feltételezem, hogy egy nagyobb testű kutyáról van szó).
2018. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közepes méretű. Ma reggel is jókedvű,evett szépen, kakit még nem találtam a kertbe. Köszönöm!
2018. szept. 9. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!